További viccek:
Főnökök
Egyik főnök a másiknak:
- Hogy csinálod hogy az embereid mindig pontosak?
- Egyszerű: 30 munkás és 20 parkolohely.
Anyós, mint a húsvéti tojás
- Az én anyósom olyan, mint a húsvéti tojás!
- Hogyhogy?
- Erősen festett, és előbb-utóbb összetöröm!
Alkesz cimborák
Két alkesz cimbora összefut meló után a kocsmában. Kérdi az egyik a másikat:
- Mit iszol?
- Nekem nyolc!
- Nekem is!
- Csapos! Tizenhat kisfröccsöt kérnék!
Fickós öreg ember
Egy bácsi elmegy az orvoshoz, és panaszkodik hogy kilencvenkettő éves és öregszik.
- És milyen jelei vannak? – kérdezi az orvos.
- Hát, mondom az asszonynak tegnap, hogy gyere drágám, hemperegjünk egyet. Erre jól leteremtett, hogy micsoda telhetetlen disznó vagyok, hiszen félórája sincs, hogy hemperegtünk!
- De uram, miért panaszkodik? Ez remek dolog a maga korában!
- Igen, de a feledékenység…!
Két öregember beszélget, a téma a mai...
Két öregember beszélget, a téma a mai erkölcsi normák. Az egyik megjegyzi:
- Én annak idején nem feküdtem le a feleségemmel, csak a házasság után! És te?
- Nem tudom, nem emlékszem. Hogy is hívják a feleséged?
A zsiráf elviszi a fiát a kocsmába,hogy most
A zsiráf elviszi a fiát a kocsmába,hogy most jól berúgnak.Addig iszogatnak míg az apa zsiráf egy feles után elájul!!A pultos ránéz a fiúra és így szól:A puma jól berúgott!Mire a fiú nem PUMA zsiráf!!!!
Bungee-jumping
Két barát elhatározza, hogy kipróbálnak valamilyen extrém sportot.
- Mit szólnál a bungee-jumpinghoz? - kérdi az egyik.
- Az szóba se jöhet! - feleli a másik - Azért születtem meg, mert elszakadt a gumi, nem akarok ugyanez okból meghalni!
Gyógyszer
- Melyik a legrosszabb gyógyszer?
- A kilenc.
- Miért?
- Mert fordítva hat.





