Év végén vizsgáztatja a tanár az...

Év végén vizsgáztatja a tanár az előző vizsgán megbukott diákokat. Mivel tudja, hogy ezek sokat nem tudnak az anyagból, a következő kérdéseket teszi fel:
- Ki tudja, hogy hívnak engem?
Nagy csend, senki se tud válaszolni.
- Na jó, akkor ma milyen tantárgyból vizsgáztok?
Megint nagy csend, erre se tud senki válaszolni. A tanár már majdnem könyörögve:
- Hát akkor legalabb azt mondjátok meg, milyen színű a tankönyv!
Senki se válaszol, csak a leghátsó sorban az egyik diák halkan mondja a padtársának:
- Te, ez meg akar buktatni minket!

758 pont

További viccek:

Nyelvtanóra. A tanár magyarázza a...

Nyelvtanóra. A tanár magyarázza a tagadást.
- A magyarban a kétszeresen negatív állítás negatív. Az angolban viszont a kétszeresen negatív állítás pozitív. Nincs azonban olyan nyelv, ahol a kétszeresen pozitív állítás negatív lenne.
Mire hátulról egy hang:
- Aha, persze.

Kuplerájban lakott

A feleség a férje születésnapjára akar venni egy papagájt. El is megy az állatkereskedésbe és kiválasztja a papagájt, de az eladó figyelmezteti hogy az előzőleg egy kuplerájban lakott. A nő gondolja hogy nem lesz semmi baj, haza is viszi és letakarja egy kendővel a kalitkáját. Amikor a férje hazaér, a nő leveszi a kendőt, mire megszólal a papagáj:
- Új tapéta, új k***a,... szevasz Béla!

- Ki törte be az ablakot?- Én, de az anyósom a

- Ki törte be az ablakot?
- Én, de az anyósom a hibás, mert amikor hozzávágtam a tányért, félreugrott.

Szerencsétlen tragédia

Tanító néni kérdezi Pistikét:
- Hol van a nagymamád?
- Meghalt.
- Ez szörnyű és hogy halt meg?
- Az ujján átment egy vonat.
- De ettől még senki sem hal meg!
- Hát de éppen a fülét vakarta!

Lord

Idős lord dicsekszik a klubban:
- Képzeljék, uraim, tegnap bementem egy sztriptízbárba, és felszedtem három táncosnőt!
A hallgatóság:
- Ó igen, lordságod mindig is híres volt nagyvonalúságáról!
- Aztán hazavittem őket, és mindhárommal lefeküdtem! - folytatja a lord.
- Ó igen, lordságod mindig is híres volt a szerelmi étvágyáról! - jön a hallgatóságtól.
- És képzeljék, mind a hármat kielégítettem!
- Ó igen, lordságod mindig is híres volt a nyelvtudásáról!

Szöke nõ jön kifelé a nõgyógyásztól...

Szöke nõ jön kifelé a nõgyógyásztól és ismételgeti:
"Darázs, derék, homár, darázs, derék, homár..."
Utánaszól a nõgyógyász:
- Nem, nem! Utoljára mondom: Méh nyak rák!

Az emberből Alien kel ki, az Alienből Chuck

Az emberből Alien kel ki, az Alienből Chuck Norris...

- Miért nem szereti a kannibál a...

- Miért nem szereti a kannibál a komornyikot?
- ???
- Mert túl inas!