Egy krumpli nagy sebességgel fut...

Egy krumpli nagy sebességgel fut Romániában, mert üldözik az éhes románok, akik meg akarják õt enni. Egyszer csak találkozik a Pick szalámival, aki épp egy függõágyban pihen az erdõ szélén. Odarohan a krumpli hozzá:
- Szaladj, mert téged is megesznek a románok!
Erre a Pick szalámi:
- Ugyan már. Engem itt nem ismernek...

956 pont

További viccek:

- Jean, hogy hívják a maga feleségét?

- Jean, hogy hívják a maga feleségét?
- Eszter, uram.
- Hmm, Eszter, Eszter. Megdugtam egyszer! Hahahahaha!
- És a maga feleségét, uram?
- Anasztázia, de ezzel nem tud mit kezdeni.
- Anasztázia, Anasztázia. Megdugtam százszor.
- Jajj, Jean, ez nem is rímel!
- Nem rímel, de igaz!

A medve és a nyuszika sétálnak az erdőben,

A medve és a nyuszika sétálnak az erdőben, és összefutnak a jótündérrel.
Jótündér:
- Jó napom van, teljesítem 3-3 kívánságotokat.
-Medve:
Sok-sok medvelányt akarok!
-Nyuszika:
Répatortát.
- Medve:
Még több medvelányt akarok!
- Nyuszika:
Egy Ferrarit.
-Medve:
Még több medvelányt akarok!
- Nyuszika:
A medvelegyen buzi.

Bíróságon

A vő ép a bíróságon ül, mert megverte az anyósát. A bíró most mondja ki az ítéletet:
- A büntetés: 15000 Ft.
- De miért 15000 Ft, bíró úr?
- Mert 5000Ft a bírság és 10000Ft az élvezeti adó.

Hány lába van?

- Hány lába van egy férfinek?
- ???
- 1,1; mert van közötte egy vessző.

Fizetésemelés

- Tegnap végre bementem a főnökhöz és nagyon határozottan fizetésemelést kértem.
- És hogy sikerült megegyezni?
- Kompromisszumos megoldás született...
- ???
- A fizetésem nem emelkedik, én meg cserében maradhatok.

- Apu, apu!

- Apu, apu! Leveszed nekem a csokit?
- Miért, ott van a szekrény tetején, vedd le te!
- De apu! Tudod, hogy most amputálták a kezem!
- Hát... Ha nincs kezed, nincs csoki!

Az első kérő

- Azt mondod, sokan megkérték a kezed annak idején? - kérdezi a férj a feleségétől néhány évi házasság után.
- Igen, elég sokan.
- Bárcsak mentél volna inkább a legelsőhöz, aki megkért!
- Azt is tettem.

Favágás Erdélyben . . .

- Az öreg székely, meg a komája vágja a fát az erdőn és nagyon hideg van. Az öreg fején nincs sapka.
- Ármin bátyám, hát hol van az a füles sapkája?
- Mióta az a balesetem vót, azóta nem hordom.
- De, hát milyen balesete vót magának?
- Mögkínátak egy pálinkával, oszt nem hallottam mög.