Egy idõs bácsit vizsgál az orvos:

Egy idõs bácsit vizsgál az orvos:
- Maga kitûnõ egészségnek örvend, semmi baja sincs. Van valami kérdése?
- Van, doktor úr. Amikor lefekszem a feleségemmel, nagyon melegem van és izzadok, és amikor megismételjük a dolgot, akkor meg fázom és ráz a hideg.
Az orvos a feleséget is megvizsgálja, õ is egészséges. Elmeséli neki, hogy a férjének milyen furcsa problémája van, erre a néni így felel:
- Ó, a vén bolond! Hát ez azért van, mert az elsõ alkalom júliusban van, a második meg decemberben!

710 pont

További viccek:

ZH

Az évfolyamból gyér érdeklődés mutatkozott egy professzor előadásai iránt. Ezért a prof az egyik előadás végén bejelentette, hogy legközelebb ZH írás lesz, ahova a hiányzókat is sok szeretettel várja. Közölte, hogy hiányzást csak akkor fogad el, ha az illető beteg és már a halálán van. Erre az egyik diák megkérdezte:
- Elfogadja-e a hiányzás okának a túlzásba vitt nemi élet okozta végkimerülést?
Kis csend. A professzor a kérdezőre nézett egy pillanatig, majd ezt válaszolta:
- Majd legfeljebb megírja bal kézzel.

Barack Obama

- A sok barack közül melyik az elnök?
- ???
- Amelyik napbarnított.

Csoda a moziban

Sáfrány moziba megy, és meglepetten tapasztalja, hogy melette egy kutya ül. A kutya elmélyülten nézi a filmet, a vidám jeleneteknél nevet, a szomorúaknál sírva fakad.Előadás után kíváncsian kíséri a hazafelé tartó kutyát. Az eb bemegy egy házba ahol a kapualjban egy férfi várja.
- Magáé ez a kutya? - szólítja meg.
- Igen, miért?
- Ez fantasztikus, melettem ült a moziban és égignézte a filmet. A vidám jeleneteknél nevetett, a szomorúaknál sírva fakadt.
- Mit láttak?
- A háború és békét.
- Csodálkozom...- mondja a gazda.
-Ugye maga is...?
- Hát persze. Hiszen amikor olvasta nagyon unta a regényt.

Lehetetlen...

- Mi az abszolút lehetetlen?
- ???
- Tó fenekére bugyit húzni.

Kisiskolásokat kérdez a tanárnõ:

Kisiskolásokat kérdez a tanárnõ:
- Gyerekek! Tudtok utánozni állathangokat? Mondjuk a tehénét?
Petike jelentkezik:
- A tehén azt mondja, hogy: Múúú!
- Nagyon jó! És mondjuk, mit mond a tyúk?
Józsika jelentkezik:
- A tyúk azt mondja: kot-kot-kot!
- Nagyon jó! - mondja a tanárnõ. - És ki tudja, mit mondanak a disznók?
Móricka jelentkezik az utolsó padból:
- Azt mondják, hogy "Jó napot kívánok! Jogosítványt, forgalmit kérem ellenõrzésre!"

Hitler és Gőring

Hitler és Gőring a háború vége felé egy bunkerban üldögélnek. Hitler megszólal:
- Te, mit csinálnál, ha elveszítenénk a háborút?
- Amit az első világháború után is... Fognám a kalapomat és...
- Jó, jó, de mire tennéd?

Autós matricák

Megyek, nem látod??? (Motoros pólóján)

Szőke nő vagyok ... kirakatok ... TOLJATOK!!!!!! (Tim)

Te most az Isten háta mögött vagy.

Ne dudálj, a sofőr alszik!

Teherautó: Itt 180 ló és 1 szamár dolgozik!

Suzuki - A ti autótok (600-as Mercedes hátulján)

Szippantós kocsi hátulján: Munkánkkal meg lesz elégedve, de ha mégsem, az elszállított terméket készséggel visszavisszük.

Öreg vagyok, de legalább ki vagyok fizetve.

Egy fekete kispolski hátulján: Vigyázat! Ez a maffia gépjárműve!

Az anyukám nem tehet róla! (egy tanulóvezető táblával együtt volt egy trabant hátulján)

SörösIFA hátulján: Fokozott hatékonyságú veszélyforrás.

1200-es lada hátulján: Powered by CCCP (Kozi)

Fékút vége! (kamionon)

Nem vagyok hülye! Úgy nyertem! (Zastava hátulján)

Ne lopj! A kormány nem szereti a konkurenciát. (egy autós matricán)

Öngyilkosságot akar elkövetni? Mi segíthetünk! (egy városi busz oldalán)

A szüzesség gyógyítható! Kérdezze a kocsiban ülő orvost! (matrica egy autón Indiában)

Hajts még gyorsabban, valaki már úgyis vár a vesédre! (kamionon)

(Dacia hátulján:) Jobb mint gyalog!

Anyu

Az apuka bemegy a gyerekszobába, és látja, hogy a kisfia szomorkodva ül az ágy szélén.
- Mi baj van, kisfiam?
- Nem jövök ki a feleségeddel!