Egy autós elgázol egy gyalogost, aki...

Egy autós elgázol egy gyalogost, aki súlyosan megsérül. Pár hónap múlva a bíróságon, az áldozat által indított kártérítési perben találkoznak.
- Tisztelt bíróság - kezdi az autós védõügyvédje. - Kérem vegyék figyelembe, hogy ügyfelem harminc éve vezet balesetmentesen!
Erre feláll a felperes ügyvédje:
- Tisztelt bíróság! Ha ennyit számít a gyakorlat, kérem vegyék figyelembe, hogy ügyfelem már ötven éve gyalogol balesetmentesen!

55 pont

További viccek:

Macik

Két hatalmas,szörnyű nagy dög medve megy a forró homoksivatagban. Az egyik a jeges, a másik a szódás.

Tengeralattjáró

A kislány sírva jön ki a fürdőszobából. Anyja kérdezi:
- Mi az?
- A fiúk nem akarnak a kádba engedni.
- Miért nem?
- Mert tengeralattjárósat játszanak, és nekem nincs periszkópom.

Bemegy a szöszi az illatszeráruházba.- Kerek

Bemegy a szöszi az illatszeráruházba.
- Kerek valami illatosítót a férjemnek.
- Golyósat?
- Nem inkább hónaljasat...

- Hogy hívják a japán cigaretta árus...

- Hogy hívják a japán cigaretta árus segédjét?
- Csak Csikk Van.

Erekció

Bemegy egy fiatal férfi a gyógyszertárba és megszólít egy nőt:
- Elnézést, beszélhetnék egy gyógyszerésszel?
- Az vagyok, tessék parancsolni!
- Ó, ebben az esetben tárgytalan.
- Mondja csak nyugodtan, tíz éve vezetjük ezt a gyógyszertárat a nővéremmel, semmi olyat nem tud mondani, amivel még ne találkoztunk volna.
- Nos, az erekciómmal van a probléma. Állandóan merevedésem van, minden pénzemet nőkre kell költenem, hogy valamennyire lenyugodjak. Mit tudnának ajámlani erre?
- Egy pillanat, ezt meg kell beszélnem a nővéremmel is.
Kis idő múlva viszzajön:
- Beszéltem vele, a legjobb, amit tudunk ajánlani, heti 100 dollár és a gyógyszertár egyharmad része...

Mérgezés

Egy család elmegy az erdőbe gombát szedni. Mikor hazaérnek, úgy gondolják, kipróbálják a kutyán, hogy mérgező-e. A kutya megeszi, nincs semmi baja. Másnap reggel látják, hogy a kutya meghalt. Rögtön rohan az egész család a kórházba gyomormosásra. Mikor hazaérnek, a szomszéd szól a sápadt férjnek:
- Te Pista, hát sajnálom, hogy elütöttem a kutyátokat.

A férj üres kézzel jön haza a...

A férj üres kézzel jön haza a vadászatból.
- Na mi az, nem lõttél semmit? - kérdi a neje.
- Dehogynem.
- Akkor miért nem hoztad haza?
- Ugyan már! Nem vagyunk mi kannibálok!

A tanító néni éppen a három kismalac

A tanító néni éppen a három kismalac történetét meséli a gyerekeknek:
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer 3 kismalac. A kismalacok házat
akartak épiteni, de nem volt elég téglájuk. Elhatározták, hogy kérnek
téglát az emberbarátjuktól. Az első kismalac el is ment hát az emberhez, s
amikor odaért, azt kérdezte:
... - Szia, házat szeretnénk építeni. Tudnál nekünk téglát adni?
A tanárnő itt megáll és a gyerekeket kérdi:
- Mit gondoltok, mit mondott erre az ember?
Móricka jelentkezik:
- Nézd már bazzeg! Egy beszélő malac!