További viccek:

21. század

- Hogy hívják az számítógépet használó szerzetest?

- Felhasználó barát.

Szőke + rendőr

Egy szőke nő jelentkezik egy állásra a rendőrségnél. Egy tiszt kérdéseket tesz fel neki:
- Mondja, mennyi kétszer kettő?
- Hmmm…, négy.
- Rendben, és tudja-e mennyi száz négyzetgyöke?
- Hmmm…, tíz?
- Igen. Még arra feleljen, hogy ki ölte meg Abraham Lincoln-t?
- Azt nem tudom.
- Akkor most menjen haza, és gondolkodjon rajta holnapig.
A szőke nő hazamegy, és azonnal felhívja az egyik barátnőjét telefonon:
- Képzeld, nem csak megkaptam az állást a rendőrségnél, hanem máris dolgozom egy gyilkossági ügyön!

Manikűr

Férfi a fodrászüzletben a manikűrös lánynak:
- Kicsim, nincs kedved randizni velem?
- Nem lehet, férjnél vagyok.
- Mondd azt neki, hogy egy barátnődhöz mész!
- Mondd meg neki te, ő borotvál éppen...

Arckrém

Két barátnő beszélget:
- Tudtad hogy az XY arckrém tizenévessé varázsolja a bőrt?
- Tényleg?
- Igen, kipróbáltam.
- És?
- Tiszta pattanásos lettem tőle.

Figyelmeztetés

Ha kapsz egy e-mailt, aminek az a tárgya, hogy "Sarah Palin meztelen fotói", akkor azt ne nyisd ki, vírust tartalmazhat!
Ha egy olyan e-mailt kapsz, aminek a tárgya "Hillary Clinton meztelen fotói", ne nyisd ki, mert tényleg Hillary meztelen fotói vannak benne!

Női tanga

Két régi barát teniszezni készül, az öltözőben vannak, amikor az egyik döbbenten kérdezi a másiktól:
- Jesszusom, Te mióta viselsz női fehérneműt?
- Sajnos azóta, hogy a feleségem az autó kesztyűtartójában egy női tangát talált és el kellett hitetnem vele, hogy én szoktam hordani...

Baráti országok

A szocializmusban a diákot felszólítja a tanár:
- Na fiam! Sorold fel nekem a baráti országokat.
- Csehszlovákia, Románia, NDK, Bulgária, Lengyelország.
- Jól van! Ám a legfontosabb kimaradt: a Szovjetunió.
- Az nem baráti ország hanem testvéri.
- Ugyan miért? - kérdi a tanár.
- Mert a barátait maga választja meg az ember.

Móricka lemegy a játszótérre és ott van...

Móricka lemegy a játszótérre és ott van Pistike.
- Bibibi nekem van homokozóm! - mondja Pistike
Móricka felrohan az anyukájához és megkérdi tõle:
- Anyu nekem is van homokozóm?
- Persze Móricka - mondja az anya.
Móricka megint lemegy a játszóra. Mondja Pistike:
- Bibibi nekem van 1 labdám! Erre Móricka megint felszalad:
- Anyu nekem is van labdám?
- Persze Móricka.
Móricka ismét lemegy a játszóra. Mondja Pistike:
- Bibibi nekem van egy kistestvérem!
Felszalad Móricka:
- Anyu nekem is van kistestvérem?
- Persze Móricka csak még a hasamban.
Leszalad Móricka mondja:
- Bibibi nekem is van kistestvérem csak Anyu lenyelte!