Chuck Norris 562 féleképpen tud megölni egy
Chuck Norris 562 féleképpen tud megölni egy üres szobában. Köztük magával a szobával is.
Chuck Norris 562 féleképpen tud megölni egy üres szobában. Köztük magával a szobával is.
A tanár arról kérdezi a gyerekeket, hogy ki mi akar lenni ha nagy lesz. Pistike jelentkezik:
- Én detektív szeretnék lenni!
Samuka is jelentkezik:
- Én pedig gengszter!
- Miért pont gengszter?
- Hogy akkor is együtt tudjunk játszani Pistikével.
A nyuszika az erdőben találkozik a rókával:
- Na, nyuszika én most téged megeszlek!
- Jaj, ne egyél meg róka koma. Inkább megígérem, hogy a te pártodra fogok szavazni!
Megy tovább a nyuszika, találkozik a farkassal:
- Na, nyuszika én most téged megeszlek!
- Jaj, ne egyél meg farkas koma. Inkább megígérem, hogy a te pártodra fogok szavazni!
Megy tovább a nyuszika és találkozik a medvével.
- Na, nyuszika én most téged megeszlek!
- Jaj, ne egyél meg medve koma. Inkább megígérem, hogy a te pártodra fogok szavazni.
Néhány nappal később a nyuszika találkozik mind a három állattal, akik azóta már egymástól tudják, hogy a nyuszika becsapta őket.
- Na, nyuszika mi most téged megeszünk!!!
Mire a nyuszika:
- ÉLJEN A HÁROMPÁRTI KOALÍCIÓ!!!
A repülőn egy gyönyörű nő utazik. Nézeget kifelé az ablakon, amikor megjelenik egy férfi ejtőernyővel, és így szól:
- Nem jössz velem, szivi?
A nő sértődötten elfordul, és nem is vesz tudomást róla. Mire az ejtőernyős:
- Kár, pedig én vagyok a pilóta.
Kovács egyszer dühbe jön, és csúnyán elveri az anyósát. Az asszony persze szalad a rendõrségre, és feljelenti.
- Hogy merte megütni az anyósát? - förmed rá a rendõr. - Nem tudja, hogy büntetni csak a hatóságnak van joga?
- Én nem bánom - feleli Kovács -, itt a botom, üsse akkor maga!
Szülészeten áll két apuka az üvegfal mögött és nézi a babákat. Az egyik elkezd gügyögni:
- Tyutyu, kirikiri, babba.
Majd odafordul a mellette állóhoz:
- Nézze csak, ez a kis édes, rám mosolygott!
- Ugyan már, a gyereke egyáltalán nem mosolygott! - mondja a másik.
- Ki a fene beszélt itt a gyerekről? Én a nővérkére gondoltam!
- Hogy hívják a halott angol hercegnőt?
- Lady Die.
Egy texasi farmer elmegy egy barátját meglátogatni Ausztráliába. A barátja körbevezeti a birtokon. Kiérnek egy nagy mezõre. A texasi farmer megjegyzi:
- Szép nagy mezõ ez, de nálunk, Texasban kétszer ekkorák vannak!
Bemennek egy hatalmas istállóba, a texasi ismét megszólal:
- Látom, szép teheneid vannak, de nálunk, Texasban kétszer ekkorák a tehenek!
Az ausztrál kicsit zokonveszi a nagyzolást, ezért szótlanul indulnak vissza a házhoz, amikor egy csoport kenguru ugrál el mellettük. A texasi döbbenten megkérdi:
- Úristen, ezek meg mik voltak?
Az ausztrál félvállról:
- Miért csodálkozol, nálatok Texasban nincsenek szöcskék?
Egy ember épít egy házat. Pontosan kiszámolja, hogy hány darab tégla kell hozzá, ám az építkezés végén mégis maradt egy darab tégla. Gondolkozik, mit csináljon vele. Hát feldobja, leesik. Mégegyszer felbobja, megint leesik. Harmadjára is feldobja, hát nem esik le.
?????????????????
Ez volt a vicc. Nem volt jó? Akkor mondok egy másikat.
2 ember utazik egy repülőben. Az egyik szájában cigi, a másik ölében kutya.Megszólal a cigis:
-Megkérhetlek, hogy dobd ki a kutyád?Nagyon zavar.
-Igen, ha te kidobod a cigidet.
Megállapodtak, kidobták a cigit és a kutyát a repülőből.Fél óra múlva kinéznek, hát látják, hogy ott repül a kutya a repülő mellett.Na, mi volt a szájában?
(-A cigi?)
-Nem! A tégla! :-))