Az útépítésen a fõnök odamegy a...
Az útépítésen a fõnök odamegy a munkásokhoz:
- Fiúk, nem érkeztek meg a lapátok.
- Sebaj, majd egymásra támaszkodunk.
Az útépítésen a fõnök odamegy a munkásokhoz:
- Fiúk, nem érkeztek meg a lapátok.
- Sebaj, majd egymásra támaszkodunk.
Két vak ül egy padon. Az egyik tüsszent egyet, mire amásik azt mondja:
- Nekem is nyiss egy sört!
A régi "szocialista" időkben mennek falura összeírni az állatokat. Eljutnak a nagyothalló parasztbácsi házához is.
- Bácsi, milyen állatokat tart az udvarában?
- He?
- Vannak tyúkok, libák, kakasok? - kérdik hangosabban.
- Mi van?
- Mondja papa, baromfija van?? - kérdik tőle ordítva.
- Ja vagy úgy! Van egy, Pestre ment rendőrnek!
A cigány lóval érkezik a kocsma elé kiköti az állatot, maj bemegy a borozóba. Lehajt egy pofa sört, kimegy, de a lovát nem látja sehol.
Így hát visszamegy a kocsmába és azt mondja:
- Ha nem adják vissza a lovamat úgy teszek, mint idesapám.
Hú! Erre megijednek az emberek és visszaadják a lovát.
Másnap ugyanez megtörténik, megint visszakapja a cigány a lovát.
Harmadnap megint visszahozzák neki a lovat, de megkérdezik tőle:
- Jó-jó, itt van a ló. De árulja már el, mégis mit tett az idesapja.
A cigány erre így felel:
- Gyalog ment haza.
Szétszedlek, mint hülye gyerek a meséskönyvet.
Két egér találkozik:
- Á, hogy van a család? - kérdi az egyik.
- Kösz jól. Egyik bátyám a gyógyszergyárban dolgozik, a másik meg a szívklinikán.
Kapcsolgatom a TV-t és találok egy csomó műsort. A kérdésem a következő: Mikor lesznek végre igazisorok is műsorok helyett?
- Miért rakja a rendőr a kályhát a szoba közepére?
- Azért, hogy központi fűtése legyen.
- Hogy mondjuk angolul azt, hogy Barnabás?
- ???
- Brown B is digging