Az orvoshoz beállít a beteg, és azt...

Az orvoshoz beállít a beteg, és azt mondja:
- Doktor úr, nagyon rosszul érzem magam, azt hiszem nem érem meg a holnapot.
A doktor megvizsgálja, aztán így szól:
- Ostobaság, amit beszél. Nincs semmi baja, képzelõdés az egész. Maga csak képzeli, hogy beteg.
A beteg eltávozik, és másnap reggel valóban meghal. Amikor az orvos meghallja, megcsóválja a fejét.
- Érdekes, mire nem képes a képzelet ereje!

297 pont

További viccek:

Az agresszív kismalac egy fenyőfaágon

Az agresszív kismalac egy fenyőfaágon üldögél. Arra megy a medve és megkérdezi:
- Mit csinálsz itt, kismalac?
- Cseresznyét eszek.
- De ez egy fenyőfa!
- Kuss! Hoztam.

ha-ha

Ha a magyar úgy nevet hogy "ha-ha", akkor az angol "if-if"?

- Mi kell a babázáshoz?

- Mi kell a babázáshoz?
- ???
- Bab meg víz.

Két új áruház

- Tudtad, hogy Indonéziában a sok földrengés hatására két új áruház is megnyitott?
- ???
- A Richter Skála meg az Epi Centrum.

Jegy

A színházban az előadás szünetében a jegyszedő észrevesz egy erősen ittas férfit, aki a nézőtéren a széksorok között botladozik. A jegyszedő megszólítja:
- Uram, mutassa csak a jegyét! De hiszen ez az erkélyre szól!
- Mit gondol, honnan estem le ide?

Pofon

A bíró szigorúan kérdi:
- Hány pofont adott a panaszosnak?
- Egyet.
- De ő azt mondja, hogy ötöt!
- Csak egy volt bíró úr, de tekintettel silány testalkatára öt részletben adtam be neki...

- Jegyeket, bérleteket kérem!

- Jegyeket, bérleteket kérem!
- Én már elmúltam hetven éves.
- Tudja ezt valamivel igazolni?
- Persze. Ha fiatalabb lennék, fellökném magát és elszaladnék.

Fradis kutya

- Van nekem egy kutyám. Ha rúg egy gólt a Fradi, akkor tapsol, ha kap egy gólt, akkor szaltózik.
- Mennyit?
- Ahányat belerúgok!