További viccek:
Gazdag
Jóképű, gazdag, híres ember vagyok, hatalmas vagyonnal, sportkocsikkal, limuzinokkal, villákal és nőkkel. Nincs szükségem semmire, csak dicsekedni akartam.
Öröm
- Miről látni, hogy boldog az alkoholista?
- Fülig ér a mája...
"Mielõtt bárkit is bírálsz valamiért,...
"Mielõtt bárkit is bírálsz valamiért, járnod kell a cipõjében egy mérföldet...
... Így amikor bírálod, egy mérföldre vagy tõle, és tiéd a cipõje."
Étteremben
Egy vendég rendel a pincértől:
- Hozzon nekem ugyanazt, mint amit az a vendég eszik.
- Hogyne, uram. - feleli a pincér.
Pár perc múlva tépetten, csapzottan jön egy tál étellel:
- Bocsánat, hogy ennyire megvárakoztattam, de csak közelharc árán tudtam megszerezni az ételt.
Otthon
- Mondd, Béla, nem tudnál nekem kölcsönadni egy ezrest?
- Szívesen, de sosem hordok magamnál pénzt.
- És otthon?
- Köszönöm, otthon mindenki jól van...
- Hogy hívják a szűz szőkét?
- Hogy hívják a szűz szőkét?
- Újszülött.
- Hogy hívják a borász...
- Hogy hívják a borász pszichológust?
- Dr. Csermust.
A szemészeten a beteg letolja a gatyáját és
A szemészeten a beteg letolja a gatyáját és csupasz fenekét az orvos felé fordítja.
- Jóember! Tudja ön, hogy hol van? A szemorvosnál!
- Tudom, tudom. De látja doktor úr azokat a kis szorszálakat a fenekem körül?
- Igen, látom.
- És azok végén a pici kis gombócokat?
- Azt is látom!
- Nahát! Ha azokat megpróbálom leszakítani, mindig könnybe lábad a szemem!





