Angol gyorstalpaló, kifejezetten...

Angol gyorstalpaló, kifejezetten haladóknak.
- Ha kólát akarsz megrendelni, akkor mondd: GIMI E KÓK
- Ha kávét és süteményt akarsz, akkor: KOFÍ END DÓNAT
- Ha fáj valamid, akkor: FAK
- Ha az üzletben látsz valami nagyon drágát, akkor: FAK
- Ha valaki megtámad téged, akkor: FAK
- Ha látsz egy szép lányt az utcán, akkor: VATA FAK
- Ha valaki azt mondja neked, hogy: FAK,
erre megfelelõ válasz: FAKJU TUU
- Ha elveszíted a dokumentumokat, akkor: ÁJ LOSZT MÁJ FAKING PÉJPERSZ
- Ha hálni akarsz valakivel, akkor: AJ UANA FAK WIT JÚ, avagy: HÁJ, KEN ÁJ FAK JÚ
- Ha keresel egy taxit, akkor: HAV TU GET A FAKING KAB
- Ha valami nem mûködik, akkor: FAK DET SIT
- Ha valaki idegesít téged, akkor: ÁRJÚ FAKIN WIT MI?
- Ha ez nem elég, akkor: VAT DA FAK JÚ WONT?
- Amikor egy öreg néni kér, hogy segítsd át az utca másik oldalára, akkor [zárójelben magyar fordítás]: ÁR JÚ FAKIN SZTJUPID BICS? [Persze! Természetesen!]
Ha almát vennél: GIMI E KILÓ FAKIN EJPLSZ, MADAFAKA [Kérek egy kilót abból a szép almából]
- Mikor kérik a jegyet ellenõrzésre: ÁR JÚ FAKING KRÉJZI ESZHÓL ?[természetesen, tessék, itt van!]
- Mikor egy dugóban állunk es vitatkozunk a közlekedésben részt vevõ más személygépkocsivezetõvel: VAN MÓR WÖRD END ÁJL GET JOR FAKIN ESZ AUT FROM DA KÁR END FAK AP HÍR JÚ NESZTI MADAFAKIN BICS [kérem, ne legyen ideges, mert ez nem segíthet a helyzeten]
- Amikor valami rossz történik: OU SIT, FAK FAK FAK FAK FAAAAAAAK! [azt a mindenit!]
- Amikor egy hajléktalan pénzt kér tõled: GET DA FAK AUT OF HÍR BIFÓR ÁJL KIK JÓ MADERFAKING SIT ASZ [bocsánat, de nincs apróm]

509 pont

További viccek:

Adjál kaját

Egy cigány kiugrik a skinhead elé az utcán és mondja neki:
- Adjál kaját!
Erre a skinhead jól oldalba rúgja a cigányt:
- Nesze, egy oldalas!

Idézet

"Természetesen előfordulnak sérülések és halálesetek a bokszban - de egyikük sem súlyos."
- Alan Minter (bokszoló).

A Nagy Ő

- Miről ismered meg a Nagy Ő-t?
- ???
- Két bazi nagy ékezet van rajta....

Üzletben

Egy vendég bemegy a húsáruházba:
- Kérek egy kg marhabélszínt.
- Sajnálom Uram, nics.
- Kérek egy kg disznócsülköt.
- Sajnálom Uram, elfogyott.
- Akkor kérek egy kg füstölt kolbászt.
- Sajnálom Uram, az sincs.
- Kérhetek egy kg párizsit?
- Sajnálom Uram, már abból sincs.
- Akkor szeretnék egy kg csirkeszárnyat...
Kiszól a főnök a raktárból:
- Józsi! Ki az a vendég, aki úgy válogat?

Kérdés

- Azért ez már pimaszság! Elújságolom neked, hogy a feleségem gyereket vár, te meg azt kérded, kitől?
- Jaj, ne haragudj! Azt hittem, tudod.

Reluxa

- Mire használják az etiópok a reluxát?
- ???
- Emeletes ágynak.

Márta

Nem lehet a Márta másé mert a Márta már Tamásé

Focis poénok 3

"Igen,most látom,hogy az angol játékos visszajön a pályára...És ha nem tévedek már nem seb van a homlokán, hanem ragtapasz..."