Zsebkendő
Agresszív kismalac sétál az erdőben és az orrából a hasáig lóg a takony. Találkozik a medvével, aki megkérdezi tőle:
- Mi az kismalac, nincs zsebkendőd?
- Van, de nem adok!!!
Agresszív kismalac sétál az erdőben és az orrából a hasáig lóg a takony. Találkozik a medvével, aki megkérdezi tőle:
- Mi az kismalac, nincs zsebkendőd?
- Van, de nem adok!!!
A feleségemmel megállapodtunk, hogy mostantól fogva délutánonként felváltva visszük a gyerekeket a különórákra. Tegnap éppen rajtam volt a sor. Bekísértem a lányomat a zeneórára, és leültem a folyosón, hogy megvárjam. Rajtam kívül öt anyuka üldögélt ott, és nem volt egyetlen apuka sem, ettől kissé zavarba jöttem. Érdeklődni kezdtek, hol a feleségem, mire én azt feleltem:
- Otthon fekszik tüdőgyulladással, ezért ma én jöttem.
Az egyik nő megjegyezte:
- Akkor maga most biztos segít neki otthon is főzni, mosogatni...
Mire én felmutattam a ragtapaszt az ujjamon:
- Sajnos, nem tudok, beszakadt a körmöm.
- Hát ebben a könyvesboltban egyetlen olyan könyv sincs amelyikben nincs erőszak, gyilkosság meg szex?
- De van uram! Ott a telefonkönyv!
A kannibál család éppen egy embert eszik. A fiú mondja:
- Apu, milyen finom ez a misszionárius! Ettem a hátából, most ehetek az arcából is?
Erre az apa:
- Na de kisfiam... hátra arc?
- Nagyon hiányoztam, kedvesem, amíg két hétig távol voltam?
- Áh, nem voltál itthon?
Bemegy a kocsmába egy ember a kutyájával.
- Bekapcsolhatnám a televíziót? Az enyém ugyanis elromlott, a kutyám meg nagy rajongója a magyar fociválogatottnak, és sosem hagy ki egy meccset sem.
A csapos beleegyezik, bekapcsolják a készüléket, a kutya leül. Támad a csapat, rúgnak egy nagy kapufát. A kutya felugrik a bárpultra, kétlábra áll és elkezd táncolni. A csapos álla leesik:
- Úristen, ez ám az öröm. És mit szokott csinálni, ha a csapat gólt rúg?
- Azt nem tudom, még csak három éve van nálam a kutyus.
Az angol, a francia és a magyar beszélget:
- Nálunk meglehetősen nehéz a szavak kiejtése - mondja az angol. Például azt írjuk, hogy "Cholmondeley" és úgy ejtjük: "csomli".
- Nálunk sem könnyű a kiejtés - mondja a francia. - Például azt írjuk "Bordeaux", és úgy ejtjük: "bordó".
- Ez mind semmi! - legyint a magyar. - Mi azt írjuk "Mit tetszik mondani?", és úgy ejtjük, hogy "he"?
Ideges apuka ül a váróteremben.
Végre megjelenik a szülőorvos, karjaiban a gyerekkel. Ahogy jön a folyósón, egyszer csak fogja magát és kétszer jól a falhozcsapja a gyereket, majd a levegőbedobja, és egy nagy rugással a kukába rúgja.
Az apukuka kétségbeesetten, ledöbbenve nézi:
- Mit csinál szegény gyerekkel, maga elmebeteg?
- Heh, csak viccelődtem! Halva született...
- Mi érdekli leginkább a nekrofil zoofilt?
- Hogy hova van a kutya elásva.