További viccek:

Kispatkány

Patkánymama és a kispatkány sétálnak a csatornában. Arra száll egy denevér. ??gy szól a kispatkány:
- Nézd, mama, egy tündér!

Rablók

Bíróság elé kerül két bűnöző, mert kiraboltak egy italboltot.
- Mit kezdtek azzal a töménytelen mennyiségű szesszel? - kérdi a bíró.
- Eladtuk.
- És mit csináltak a pénzzel?
- Elittuk...

A pad

- Három szőke nő űl egy padon. Milyen hosszú a pad???
- Hat láb és három hüvely.

Hajtja a székely bácsi komótosan a...

Hajtja a székely bácsi komótosan a szekerét. Egyszer csak lelassít mellette egy kocsi és kiszól a sofõr:
- Bácsi, nem tudná megmondani merre van a makaróni gyár?
- Nem tudom fiam.
A kocsi továbbhajt, a székely bácsi elgondolkozik, aztán utána kiált:
- Jóember, nem a tésztagyárat keresi?
A sofõr örömmel tolat vissza:
- De igen, tudja hol van?
- Dehogy tudom, fiam.

Biológia

Tanár magyarázza a vérkeringést:
- Ha fejen állok, akkor a vér a fejembe tolul, és a fejem vörös lesz. Meg tudja valaki magyarázni, hogy ha a lábamon állok, a vér nem tolul a lábamba?
Erre Pistike a hátsó padból:
- Mert a tanár bácsi lába nem üres!

Alacsony

- Ki az abszolút alacsony ember?
- Akinek talajmenti fagynál deres lesz a haja!

Teremtés

Isten megteremté a Földet, és látja, hogy az szép.

Isten megteremté a természetet, és látja, hogy az szép.

Isten megteremté az állatokat, és látja, hogy azok szépek.

Isten megteremté a férfit, és látja, hogy az szép.

Isten megteremti a nőt, és mondá: Na mindegy. Majd kifesti magát.

Egy 16 éves lány.....

- Mama! Most, hogy 16 éves vagyok, használhatok szemfestéket, rúzst, alapozót, púdert és felvehetek miniszoknyát és magas sarkú cipőt?
- Azt hiszem nem, Pistike.