A télapó elmegy a diliházba a debil...
A télapó elmegy a diliházba a debil gyerekekhez. Mivel karácsony van ezért a télapó az egyik kisgyerekhez fordul és így szól hozzá:
- Gyere kisfiam, ülj ide az ölembe.
A kisfiú odamegy és beleül az ölébe. Ekkor a télapó ismételten megszólal:
- Ha elénekelsz nekem egy szép karácsonyi éneket, kapsz tõlem egy cukrot. A kissrác megörül és elkezd énekelni különbözõ mozdulatokat produkálva a testrészeivel:
- Kiskaaaárcsony... ûûû nyaaagykaácsoüüüny.....
Erre a télapó:
- Ha szórakozol te kis pöcs, akkor nem kapsz semmit!





