A szőke
A szőke nőnek mondják:
- Nyertünk egy irodalmi pályázatot!
Mire a szőke:
- És hányadikak lettetek?
A szőke nőnek mondják:
- Nyertünk egy irodalmi pályázatot!
Mire a szőke:
- És hányadikak lettetek?
Baleset történik Oroszországban: felrobban az ország legnagyobb gumióvszergyára. Az amerikai elnök felhívja Putyint, hogy felajánlja az amerikai nép segítségét.
- Nagy bajban vagyunk - mondja Putyin. - A gumióvszer fontos demográfiai szabályzóeszköz nálunk. Most, hogy ez a katasztrófa történt, felborul a születésszabályozás, aztán hamar túlnépesedhetünk.
- Gyorssegélyként küldünk 1 millió darab óvszert - javasolja Bush.
- Ó, az nagyszerű lenne! Akkor ha lehetne, vörös színűt küldjenek és 20 centi hosszúságút!
Bush megígéri, majd felhívja a legnagyobb amerikai óvszergyárat:
- Tudnának egy héten belül 1 millió óvszert legyártani, vörös színben és 20 centis méretben?
- Persze, nem probléma! - feleli az igazgató.
- Ja, és még valami: írják rá azt is, hogy "Készült: az USA-ban, gyerekméret"...
Meghal a Dalai láma, és felkerül a Mennyországba. Isten személyesen megy érte a kapuhoz, beinvitálja. Miközben ülnek a felhõkön, Isten megkérdezi tõle:
- Nem vagy éhes, barátom?
- De igen, Uram, szívesen harapnék valamit.
Isten kinyit egy konzervet, odaadja a Dalai lámának. Az, miközben eszegeti a konzervet lenéz a Pokol irányába, és azt látja, hogy a Pokolba került elkárhozott lelkek sült húst, kaviárt, lazacot esznek.
Másnap Isten ismét megkérdezi, nem éhes-e? A Dalai láma ismét igenlõen válaszol, erre megint kap egy konzervet. A Pokolban ezúttal languszta, steak és pezsgõ a menü.
Amikor harmadnap ugyanez játszódik le, a Dalai láma nem bírja tovább, és megkérdi:
- Uram, hogy van az, hogy én, aki mindig alázatosan éltem, soha nem vétkeztem, mindig csak konzervet kapok, míg a Pokolba kerültek fejedelmi lakomákat kapnak?
Erre Isten fejcsóválva:
- Tudod, itt fent kettõnkért nem érdemes szakácsot tartani...
Tegnap már ötre hazaértem a munkából. A feleségemnek nem volt túl jó napja, egész délután szekált. Akármit mondtam vagy tettem, nem felelt meg neki. Este 7 körül már kicsit untam a dolgot, és így szóltam hozzá:
- Drágám, kezdjünk tiszta lappal. Tegyünk úgy, mintha még csak most érkeznék haza.
Kimentem az ajtón, majd visszajöttem, és bekiáltottam hozzá:
- Szia, édesem, megjöttem!
Erre ő kikiabált a szobából:
- Hol a fenében voltál eddig? Már 7 óra is elmúlt!
Ádám odamegy Istenhez:
-Uram,mi az a szex?
-Keresd meg Évát a lugasban és megtudod.
5 perc múlva visszajön:
-Uram, mi az a migrén?
- Hogy hívják a kicsi aligátort?
- ???
- Alig-aligátor.
Két vámpír találkozik, az egyik kezében egy nagy szelet kenyér van. Megkérdi a másik vámpír a társát:
- Hé, barát, minek az a kenyér neked?
- A szomszéd utcában baleset történt, megyek tunkolni!
- Tanár: Foglaljon helyet. Mondjuk, hogy maga utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?
- Diák: Lehúzom az ablakot.
- Tanár: Nagyon jó. A vonat 140 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakint 25 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 250 mm x 700 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegő.
A fülke térfogata 5,3 köbméter...
Kérdés :
Mennyi idő alatt cserélődik ki a fülkében teljesen a levegő?
A diák hozzá sem tud szólni, úgyhogy kivágják. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent.
Bemegy a következő delikvens:
- Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz?
- Diák: Leveszem a pulóverem.
- Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz?
- Diák: Leveszem az ingem is.
- Tanár: Ne őrjítsen meg, 38 fok van és 83%-os a páratartalom!
- Diák: Akkor leveszem a gatyámat is.
- Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke teljesen tele van b**ikkal?
- Diák: Nem bánom, de ha egy vagonnyi b**i megerőszakol, akkor sem nyitom ki az ablakot!
Akkora paraszt vagy, hogy kolbásszal ütöd le a betörőt.