A szõke nõ szül, és kislányt szeretne....
A szõke nõ szül, és kislányt szeretne. Pár perc múlva világra is jön a kis szöszi.
- Hát ez bizony nem lány! - mondja a doktor.
Mire a szõke nõ:
- Hanem?
A szõke nõ szül, és kislányt szeretne. Pár perc múlva világra is jön a kis szöszi.
- Hát ez bizony nem lány! - mondja a doktor.
Mire a szõke nõ:
- Hanem?
A cigány tevegel a sivatagban. Már több napja nem ivott, nagyon szomjas és melege van. Egyszer csak elrobog előtte valaki. Majd még egyszer és még egyszer, majd megáll. Megkérdi tőle a cigány:
- Miért rohangálsz itt a sivatagban?
Mire az idegen:
- Gyorsan futok, szembe fúj a szél, így nem leszek szomjas és nem is lesz melegem.
A cigány is kipróbálja, meghajtja a tevéjét, mire az kidől. A cigány leszáll róla és megkérdi:
- Mi van Gazsi? Megfagytáá?!
Orvos a beteghez:
- Szokott bort inni?
- Igen, de csakis tisztán.
- És tömény szeszt?
- Azt piszkosul.
- Jean, ki kopog odakint?
- Az eső, uram.
- Akkor engedje be, mert még elázik!
-Hé Gázsi!Te hun dogzol?
-Sehol.
-Ott ne hagyd!
Az anyós már hónapok óta vendégeskedik a gyerekeknél. Egy este azt kérdezi a vejétől:
- Mondd, van itt nálatok még olyan könyv, amit nem olvastam?
Mire a vő:
- Csak egy van, mama... A menetrend.
Találnak egy múmiát egy piramisban, de nem tudják, hogy hány éves...
Franciaországban:
- Hát olyan 4-5000 éves...
Angliában:
- Hát olyan 4200-4500 éves...
Oroszországban:
- 4323 éves és 4 hónapos. Bevallotta...
- Mi az eszkimók alaptörvénye?
- ?????
- Kunyhó mögül sárga hóból ne egyél!
- Halló! Rendőrség?
- Igen.
- Ott vannak?
- Igen.
- Na maradjanak is ott, különben lőttek a jogsimnak.