A skót taxival utazik, amikor meglátnak az út szélén egy férfit, aki épp egy nővel dulakodik. A taxis megáll, kiugrik a taxiból, hogy a nő segítségére siessen. A skót kétségbeesetten kiált utána:

947 pont

További viccek:

Kalóz támadás

Kalózhajó félszemű kapitánya kiadja a parancsot a kiszemelt áruszállító hajó megtámadására.
Ahogy mellé érnek, egyből elkezdenek átugrálni a kalózok. Eldördül az első lövés, amely véletlenül éppen a kalózkapitány egyetlen ép szemét éri.
Mire a kapitány felordít:
- EZ AZ FIÚK!!! ELŐSZÖR A VILÁGÍTÁST!!!

A japán kamionos verekedni hívja a magyart, és

A japán kamionos verekedni hívja a magyart, és két perc alatt leteríti. Aztkérdi a magyar:
- Mi volt ez?
- Ez?
Karate.
Amikor legközelebb találkoznak, megint összekapnak, a japán megint megyeri a magyart, aki megkérdi:
- Ez?
Taekwando...
Harmadszor is összetalálkoznak, de a magyar már unja a vereséget.
Két perc, és a japán elnyúlik a földön.
-kérdi a japán.
- Ez?
Kurblivas.

Az étteremben

- Friss a péksütemény? - kérdezi a vendég a pincért, mielőtt a kosárba nyúlna.
- Sajnos nem tudom. Még csak három napja dolgozom itt.

Egy iskolában bejelentik, hogy másnap a...

Egy iskolában bejelentik, hogy másnap a Fradi egyik ismert játékosa tesz látogatást az intézményben.
- Na Pistike, mit mondasz majd a Gera Zolinak? - kérdezi a tanítónő az egyik gyereket.
- Hát azt, hogy apukám kutyájának öt kölyke született, és azok is Fradi-drukkerek...
Másnap megérkezik Gera, és Pistike büszkén mondja:
- Képzeld, a kutyánknak 5 kölyke született, és három közülük Fradi-drukker...
- De Pistike, tegnap még azt mondtad, hogy mind az öt az...
- Igen, de kettő tegnap este kinyitotta a szemeit...

Bánat

Bemegy egy férfi a kocsmába, rendel öt konyakot, majd gyors egymásutánban lehúzza. A csapos együttérzőn megjegyzi:
- Nehéz napja volt, ugye?
- Hajjaj, ma tudtam meg, hogy homokos a fiam.
Másnap ismét bejön, rendel megint öt konyakot, megissza őket. A csapos megkérdi:
- Még mindig a tegnapi dolog miatt iszik?
- Nem, ma megtudtam, hogy az öcsém is a fiúkat szereti.
Harmadnap már eleve részegen jön, és tíz konyakot rendel. A csapos szánakozva kérdezi:
- Hát maguknál senki sem szereti a nőket?
- Dehogynem, a feleségem...

Locsolóvers

Kék erdőben jártam, zöld ibolyát láttam, holnap megyek szemészetre.

Magyarország-Antarktisz

A Magyarország-Antarktisz meccs közvetítője a meccs végén:
- A meccs végeredménye 2-2. Az első félidőben vezetett Magyarország 2-0-ra de a második félidőben megérkezett az ellenfél is.