Lift-gond

A rendőr elkésik a szolgálatból.
- Miért késett? - kérdezi a főnöke.
- Tudja, a lift miatt van az egész. Ki volt rá írva, hogy öt személyes, és több órába tellett, amíg össze tudtam szedni még négy embert.

1 041 pont

További viccek:

Vendégségben

Vendégek érkeznek. A házigazda fogadja őket:
- Ne üljetek arra díványra, tele van bolhával! - mondja.
- Akkor miért nem dobtad ki innen!? - kérdik a vendégek.
- Kidobtam én, de visszahozták...

Kínai nővel

- Ha alkalom adódna rá, lefeküdnél egy kínai nővel?
- Igen.
- És egy négerrel?
- Igen.
- És egy néger nővel?

Monet és Picasso

- Mit mondott Monet Picassónak, amikor találkoztak a francia Riviérán?
- ???
- Elég jól festesz rövidnadrágban.

Sebész a beteghez a mûtét után:

Sebész a beteghez a mûtét után:
- Van egy jó, és egy rossz hírem.
- A rossz az, hogy a bal lábát vágtuk le az üszkös, beteg jobb lába helyett.
- És mi a jó hír?
- Az, hogy a jobb lába szépen gyógyul!

Miért füstöl a kórház kéménye?-mert fő az

Miért füstöl a kórház kéménye?
-mert fő az egészség

Erdőben

- Idesapám! Igaz az, hogy ebben az erdőben nem lehet eltévedni?
- Idesapám???
- IDESAPÁÁÁM!!!

Amerikában egy férfit bíróság elé...

Amerikában egy férfit bíróság elé állítanak házi készítésû whiskey árusításáért. A tárgyaláson az ügyvéd felállítja vádlottat és az esküdtekhez fordul:
- Nos, hölgyeim és uraim, nézzék csak jól meg az ügyfelelmet. Tényleg úgy néz ki, mint aki képes eladni a whiskey-t, ha van neki otthon?

Jézuska

Egy anyuka karácsonyi nagytakarítást végez, épp a WC-t takarítja és hét éves kislánya nézi.
- Mami, mit csinálsz?
- Kicsim, takarítom a WC-t, hogy szép tiszta legyen.
- Miért?
- Jaj, aranyom, tudod karácsony van. Jön a Jézuska...

- És nálunk fog szarni?