A rádió telefonos mûsorában egy...
A rádió telefonos mûsorában egy szakértõ háztartási tanácsokat ad. Egy ijedt nõi hang telefonál:
- Kérem, segítsenek, mit tegyek, egy patkány van a pincémben!
- A legjobb módszer, ha a pince bejáratától a ház kapujáig kenyérdarabokat szór el. Ez majd segít, hogy megszabaduljon a patkánytól. - hangzik a jótanács.
Megy tovább a mûsor, kis idõ múlva ugyanaz a nõi hang még kétségbeesettebben:
- Segítség! Mostmár két patkány van a pincémben!
További viccek:
Egy anyuka szidja a lányát:
- Már megint az én esőkabátomat vetted fel?!!!
- Igen, de csak azért mert nem akartam hogy elázzon az új pulcsid!
Két barátnő beszélget:
- Hallottad, hogy a Józsi meg a Kati válnak?
- Ne viccelj! Pedig ők aztán összeillő pár voltak, sok volt bennük a közös!
- Pont ez volt a baj. Kiderült, hogy mindketten a nőket szeretik.
Pasas bemegy a kocsmába, a pultos kérdezi:
- Jó napot! Mit szeretne?
- Egy nagyobb házat, jobb autót, több fizetést.
- Nem úgy értem. Mit kíván?
- Világbékét, magamnak egy szebb feleséget, milliókat.
- Félreértett, mit szeretne inni?
- Miért nem ezzel kezdte? Mi van?
- Semmi különös, itt állok a pult mögött.
- Hogy hívják a legerősebb vécéépítőt?
- ???
- Budibuilder.
Egy hajókiránduláson egy idős asszony áll a korlátnál, és erősen szorítja a fejére a kalapját, hogy ne fújja le a szél. Egy szintén idősebb korú úriember illedelmesen megszólítja:
- Elnézést, hölgyem, de talán nem vette észre, hogy ebben az erős szélben felrepült a szoknyája!
- Igen, tudom, - feleli a néni. - csakhogy muszáj mindkét kezemmel a kalapomat fognom.
- De hölgyem, mindene kilátszik!
- Igen, de amit ott lent lát, az már mind 85 éves, a kalapomat meg csak tegnap vettem!
-Miért szebb a nök hangja?
-???
-Mert üres fejnek jobb az akusztikája...
Egy fiatal lány száll fel a buszra, és láthatóan egyik férfi sem adja át neki a helyét. Erre bosszúsan felsóhajt:
- Jaj, már nem létezik lovagiasság, senki nem akarja átadni a helyét egy kismamának!
Erre felpattan egy srác és azonnal hellyel kínálja a lányt. Azonban ahogy meglátja, rögtön feltűnik neki, hogy milyen lapos a hasa:
- Bocsásson meg kisasszony, de mennyi ideje terhes?
- Hát kb. fél órája, de annyiraaa elfáááradtam...
Hülyegyerekek mennek busszal kirándulni, de a busz lerobban.
Leszáll a sofőr keresi a hibát, de nem találja. Az egyik hülyegyerek leszáll és azt mondja a sofőrnek:
- SOFŐRBáCSI, SOFŐRBáCSI, ÉN TUDOM MI ROMLOTT EL!
Erre a sofőr:
- HAGYJáL MáR, HÜLYEGYEREK!
A sofőr már két órája keresi a hibát, de nem találja, kezd ideges lenni. A hülyegyerek megint megszólítja:
- SOFŐRBáCSI, SOFŐRBáCSI, ÉN TUDOM MI ROMLOTT EL!
Sofőr kicsit ingerültebben válaszol:
- HAGYJáL MáR BÉKÉN, HÜLYEGYEREK!
A sofőr már öt órája keresi a hibát, már majd szétveti az ideg, amikor a hülyegyerek megint odamegy:
- SOFŐRBáCSI, SOFŐRBáCSI, ÉN TUDOM MI ROMLOTT EL!
- NA MI, B***D MEG?
- HáT A BUSZ!