A magyar, a német és az olasz Európán...

A magyar, a német és az olasz Európán keresztül utaznak egy limuzinban. Egyszercsak kiteszi a kezét az olasz és elkiáltja magát: - Hé, Olaszországban vagyunk!
Mire a többik: - Honnan tudod?
- A kezembe kaptam egy tál milánóit.
Mennek tovább. Kiteszi a kezét a német. Õ is elkiáltja magát: -Hé, Németországban vagyunk!
- Honnan tudod?
- A kezembe kaptam egy jó német sört.
Mennek tovább. Most kiteszi a kezét a magyar. Õ is elkiáltja magát: - Hé, Magyarországon vagyunk!
- Honnan tudod?
- Ellopták az órámat.

981 pont

További viccek:

Mértéktartó

Inni csak mértéktartóan lehet! Mérték a vödör, tartó az asztal!

Egerek esernyő alatt

- Két egér áll az esernyő alatt. Az egyiknek a farka a másiknak a füle lóg ki. Melyik ázik meg?
- ???
- Ki mondta, hogy esik az eső?

Aki keres...

- Mondja, pincér, mit keres az asztal alatt? - kérdi fizetés után a vendég az étteremben.
- Nézem, hogy nem pottyant-e oda a borravaló.

Baleset

Egy rendőr életbiztosítást akar kötni, a biztosítási ügynök felveszi az adatokat:
- Történt-e már magával valamilyen baleset?
- Nem, semmilyen. - feleli a rendőr.
- Biztos?
- Biztos, semmi balesetem nem volt még.
- Soha nem történt még magával semmi?
- Egyszer megharapott egy kutya.
- És ezt maga nem tekinti balesetnek?
- Nem, azt szándékosan csinálta.

Csendes szuperhős

-Hogy hívják a csendes szuperhőst?
-Hihetetlen Halk

Kemény katona

Cingár, 50-kiló-bőröndöstől, 150cm pasi a katonaságnál.
Keménykötésű, érces hangú őrmester rádörög:
- HOGY HÍVJÁK KÉREM?
- Jánoska - hallatszik a vékony hangú felelet.
- BESZÉLJEN EGY KICSIT FÉRFIASABBAN!
- Őrmester úr menjen az édes anyjába!

Monica Lewinsky vallomása

Monica Lewinsky vallomása:
"Elegem van. A dolog után keserű íz maradt a számban, és a gyomromra ment a dolog. Úgy érzem, hogy nekem már csak a kemény dolgok jutnak, és most hogy ez a csúnya dolog kiszivárgott, nekem vágnak mindent az arcomba. Nem akarok senkit eláztatni tele szájjal, úgyhogy inkább nyelek, de bizony bánt a merevség, amellyel szemben találom magam. És ugyan belátom, hogy van ami engem is térdre kényszerít, de még így is bátran szembenézek azzal ami a szemem előtt lebeg. Az az igazság, hogy minél csunyább dolgot fognak rám, annál ádazabbul nyelvelek vissza. Remélem, előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból, és megpuhulnak azok is, akik kukoricáznak velem, még akkor is, ha a dolog egyenlőre rajtam szárad. "

Mi a közös a pálinkában a papban és Orbán

Mi a közös a pálinkában a papban és Orbán Viktorban?
-A pálinka házi!
-A pap egyházi:D
-Orbán Viktor meg egy szarházi