További viccek:

- Mi lesz belõled, Pistike?

- Mi lesz belõled, Pistike? Folyton csak a szex jár a fejedben. Abból nem lehet megélni.
- Dehogynem, tanár úr! Látná csak a nõvéremet!

Az elefánt egy madár

Tél van, az apa és a fia a tévé előtt ül. Egyszer megszólal az apa:
- Fiam, nagyon hideg van!
A fiú feláll, odamegy az ajtóhoz, és azt mondja:
- Az elefánt egy madár.
Majd visszaül.
Az apja meglepetten kérdezi tőle:
- Mit csináltál?
- Becsaptam az ajtót!

Clinton

Bill Clinton meséli az életrajzírójának:
- Életem legjobb és legrosszabb döntése volt Monica Lewinsky!
- Miért? - kérdezi az író.
- Ugyanazon okból kifolyólag: mert nagy szája van!

Terminátor

- Mit eszik a Terminátor?
- Gépsonkát.

Temető

- Mi van kiírva az orosz temető kapujára?
- Fel! Támadunk!
- És a Kínaira?
- Ki-Fing-Tunk.

Nyeremény

Hazamegy egy este a férj, és kérdi a felségétől:
- Mi lenne, ha nyernék a lottón?
- Hát, elfeleznénk, elválnék, kimennék Amerikába, fognék magamnak egy fiatal pasit, és beutaznám vele az egész világot!
A férj a zsebébe nyúl, kivesz belőle egy kétszázast, odadobja a feleségének:
- Nesze, eridj, kettesem volt!

F1

Bemegy a Forma 1-es versenyző a Mc Donalds-ba. Odaáll a pulthoz és megkérdezik tőle:
-Mit kér uram? McRoyal-t? Mc Chiken-t?
-Nem. Mc Laren-t!

Pókszag

- Miért büdös a pók?
- Mert nyolc hónalja van.