A festõ rászól a folyamatosan beszélõ...
A festõ rászól a folyamatosan beszélõ politikus modelljére:
- Még egy szó és olyannak festem le, amilyen.
A festõ rászól a folyamatosan beszélõ politikus modelljére:
- Még egy szó és olyannak festem le, amilyen.
- Miért teszi a rendőr a büdös zoknit a falra?
- ???
- Hogy a család együtt érezzen vele.
Amikor az Alföldön járok, mindig nagy érdeklődéssel nézek körül - ugyanis pusztán kiváncsi vagyok.
Beül a gyóntatófülkébe egy részeg. Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi...
A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bűnös lélek végre megszólal:
- Hiába kopogsz pajtás, itt sincs WC papír!
Rendorők vizsgáznak angolból.
Bemegy az első, a vizsgáztató felteszi a kérdést:
- Do you speak English?
- Hö?
Megbukott.
A következő is bemegy.
- Do you speak English?
- Hö?
Ő is megbukott.
Jön a harmadik, neki is felteszik a kérdést:
- Do you speak English?
- Yes, I do.
- Hö?
- Mi volt Zrínyi Miklós fiatal korában?
- Kifutófiú.
- Drágám, mindjárt itt vannak a vendégeink, tedd el a gyerekbiciklit az előszobából!
- No de szívem, hát Lakatosék nem lopnak!
- Tudom. Csak nehogy felismerjék...
- Nagyi, szereted a csokit?
- Igen, kisunokám! – feleli meglepődve a nagyi.
- Akkor tessék, kóstold meg!
A nagyi megkóstolja, láthatóan ízlik neki.
- Ugye ízlik, nagyi?
- Hát persze, kisunokám!
- Akkor nem értem, hogy a kutya miért köpte ki…
Amcsi, a franci és a lengyel beszélgetnek.
Amcsi kezdi: Nálunk, Californiában elmész McElistor sörözőjébe, azt egész nap vedelsz.
Francia: Párizsban, a Caffe la France-ba a madamokkal italozgatunk. Nincs is ennél jobb!!
Lengyel: Prágában, Igor kocsmájában iszol egy vodkát, a haverok fizetnek még kettőt, aztán hátra mész a raktárba és kefélsz egy őrületeset.
- Te, és ez tényleg így van???
- Háát... A hugom legalábbis ezt mesélte.