Tévé

A feleségem és én elég komoly anyagi gondokkal küzdöttünk az utóbbi időben, de bármi nehézség is jött, mindig azt mondogattuk: "Nem számít semmi, csak az, hogy itt vagyunk mi egymásnak."
Egy nap aztán elromlott a tévé a hálónkban. Tudtuk, hogy nagyon sokba kerülne a javítása, amire most nem telik. Az asszony kifakadt:
- Na, most aztán odavan az egyetlen szórakozás a hálószobánkból!"

635 pont

További viccek:

A magyar óra

Három ember -egy angol, egy német és egy magyar - fogadnak, hogy melyikük tudja megcsinálni azt, hogy felmennek egy 15 emeletes ház tetejére, onnan ledobják az órájukat, és időben vissza tud érni, hogy elkaphassa az óráját.
Először a német ember próbálkozik: felmegy a ház tetejére, ledobja az óráját, és lélekszakadva rohan lefelé a lépcsőn. Mire leér, látja, hogy az órája darabokra törve hever az úton.
Ezután az angol jön, vele is ugyanez történt.
Végül a magyar ember felmegy, ledobja az óráját, szép lassan elindul lefelé, időközben bemegy az egyik lakásba újságot olvasgatni, fürödni, aludni egyet. 2 óra múlva lemegy a lifttel, kinyújtja a kezét, és 5 perc múlva az óra a kezében landol.
A többiek ámulva nézik. Majd hazafelé menet az angol megkérdi:
- Hogy csináltad ezt?
Mire a magyar ember vállvonogatva válaszol:
- A magyar órák mindig késnek...

Nem úgy van az!

Fiú az apjának:
- Apa, be kell vallanom, hogy meleg vagyok. Ugye nem haragszol?
- Van luxusautód?
- Nincs.
- Van luxusvillád?
- Az sincs.
- Van svájci bankszámlád 1000.000 dollárral?
- Nincsen.
- Akkor te nem meleg, hanem egyszerűen egy sima büdös kis b**i vagy!

Anyós

- Szívem, anyád nem jöhet többet hozzánk.
- Miért?
- A betegségem miatt.
- Hiszen makkegészséges vagy!
- Most igen, de ha meglátom őt, rögtön beteg leszek.

Egy matematikatanár meg akarja tréfálni

Egy matematikatanár meg akarja tréfálni osztályát, így feltesz egy kérdést:
- Na, gyerekek, ha ez a terem 6 méter hosszú és 4 méter széles a fal színe fehér, csíkos nadrág van rajtam és most fél 12 van, akkor hány éves vagyok én?
A gyerekek döbbent csendben ülnek, majd egy kis idő múlva Móricka jelentkezik:
- A tanár úr 40 éves.
A tanár meglepődik.
- Tényleg annyi vagyok, ezt meg hogy találtad ki?
- Hát - mondja Móricka - van egy 20 éves bátyám, és ő csak félhülye.

Étteremben történt

Bemegy egy férfi a gyorsbüfébe és rendel. Csodálkozva látja, hogy a pincérnő két szelet hamburgerhúst dug a hóna alá.
- Mondja, mit csinál hölgyem? - kérdezi a férfi csodálkozva.
- Kiolvasztom a húst - válaszolja a pincérnő.
- Akkor a hot-dog rendelésemet kérem törölni!

- Pistike van ötlet(t)ed?

- Pistike van ötlet(t)ed? - kérdi a tanítónéni.
- Nincs, csak öt litvánom.

Abszolút sötét

- Ki az abszolút sötét?
- Akihez képest egy vödör korom atomvillanás...
- Aki mellett a néger farka neoncső..

- Mi volt ma az iskolában, kisfiam?

- Mi volt ma az iskolában, kisfiam?
- Anya, ma én voltam az egyetlen aki jelentkezett, amikor a tanítónéni kérdést tett fel!
- Nagyon ügyes vagy Pistike! És mi volt a kérdés?
- Ki törte be az ablakot?