Bugyi

A feleség takarítás közben egy női bugyit talál. Mivel nem az övé, felháborodottan mutatja a férjének:
- Na, ezt magyarázd meg!
- Minek megmagyarázni? - kérdi a férj nyugodtan. - Nem látod, hogy üres?

507 pont

További viccek:

Rendőrség

- Mit csinál mostanában a férjed?
- A rendőrségen van.
- Szeret ott lenni?
- Honnan tudjam? Még nincs két órája sem, hogy bevitték.

Irónia

- Tudod, mi az az irónia?
- Persze! Az egy ország, ahol ceruzákat csinálnak!

Velence

Velencében egy angol kereskedő találkozik egykori skót iskolatársával.
- Mi szél hozott ide? - kíváncsiskodik.
- Nászúton vagyok. - mondja a skót.
- És hol van a feleséged?
- Ő Skóciában maradt, mert már látta Velencét.

Hogy hívják a kopasz vasutast?Sinhead

Hogy hívják a kopasz vasutast?
Sinhead

Agresszív biztonsági őr

Az agresszív biztonsági őr őrzi a gyümölcsfát.
Odamegy a kíváncsi gyerek:
- Bácsi, miért őrzi a gyümölcsfát, nincs is gyümölcs a fán?
- Megettem!
Utána odamegy a kíváncsi cigány gyerek:
- Bácsi, miért őrzi a gyümölcsfát, nincs is gyümölcs a fán?
- A fát őrzöm!
(Forrás: www.gonosz.hu)

Rómában elterjed a hír, hogy Spartacus buzi.

Rómában elterjed a hír, hogy Spartacus buzi. Haragra gerjed és kihirdetteti, hogy a következő szombat este a Circus Maximusban - annak bizonyítására, hogy nem meleg - 1000 szűzleányt rendez le. Eljön a nagy esemény napja, a C.M. dugig emberekkel, buzdítják a nagy bajvívót.
- Spartacus! Spartacus!
Spartacus nekifog, 500 lányig meg sem áll, a tömeg tombol:
- Spartacus! Spartacus!
700 után megtörli a homlokát , a nép tombol:
- Spartacus! Spartacus!
900 után egy kicsit lassít, a tömeg biztatja:
- Spartacus! Spartacus!
999-nél nem bírja tovább és össze esik.
Mire a nép:
- Búúúúzi!!! Búúúúzi!!!

Szőke nő autózik

Egy szőke nő megy az autójával, megállítja egy csöves és cigit kér. A nő ad neki cigit.
Legközelebb újra találkoznak, most a csöves tüzet kér, a szőke azt is ad neki.
Harmadszorra is találkoznak, most ezt mondja a csöves:
- Adjon 500 forintot, és megmondom, hogyan juthat ki a körforgalomból!

Konyakra vodka

- Miért nem szabad a konyakra vodkát inni?
- ???
- Mert nem jó keverni Napóleont az oroszokkal!