Planetárium

A csillagimádók főhadiszállásán minden csillagnak van egy külön szobája, ahol az adott csillagot imádók imádkoznak. Egy új tagot kalauzolnak körbe, és szobánként mutatják meg neki a különböző csoportokat.
Benyitnak az első szobába, és hallják: "Jupiterünk, Jupiterünk, Jupiterünk."
A következő szobában: "Szaturnuszunk, Szaturnuszunk, Szaturnuszunk."
Így megy ez tovább, amíg el nem érnek egy szobába, ahol amikor ajtót nyitnak, teljesen sötét van. Kérdezi az új tag:
- Miért van itt sötét?
A felelet: "Merkúrunk, Merkúrunk, Merkúrunk."

803 pont

További viccek:

Ki tudja!

A rendőr fia földrajzból ir házit.Megkérdi az apját:
-Apa,nem tudod hol van Indonézia?!
-Anyádat kérdezd,ő takaritott!

Pistike levelet ír Jézuskának karácsony...

Pistike levelet ír Jézuskának karácsony elõtt:
"Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam és mindig megcsináltam a leckéimet, küldj..."
Közben felnéz a falon levõ Mária képre és elszégyelli magát.
Újabb levelet kezd:
"Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam, de sokszor nem csináltam meg a leckéimet..."
Újból felnéz, majd új levél:
"Kedves Jézuska, én nem voltam nagyon jó, és a leckéimet sem készítettem el..."
Fenéz, leveszi a Mária képet, bezárja a szekrénybe, és írja az új levelet.
"Jézus! Anyádat túszul ejtettem, követelésem a következõ..."

Egyedül

Isten megteremtette a nőt a Paradicsomba. De látta, hogy szegény nagyon egyedül van, elhatározta, hogy teremt neki egy társat.
- Nagyon magányos vagy, teremtek neked egy társat, egy férfit. De előre megmondom, hogy rengeteg bajod lesz vele.
- Nem baj, nagyon szeretnék valakit, hogy ne legyek ennyire egyedül.
- Jól van. De valahogy majd el kell magyaráznod neki, hogy téged teremtettelek meg először.

Olasz focisták

- Hol vásárolnak az olasz focisták?
- Az INTERsparban
- És mivel mennek oda?
- INTERcity-vel

- Hogy hívják a Vatikán focicsapat...

- Hogy hívják a Vatikán focicsapat edzõjét?
- ???
- Tréningatya.

Szárazság

Súlyos szárazság következtében nagy ínség fenyeget. A rabbi azonnal böjtöt parancsol. Ugyanakkor a szomszéd falu rabbija nagy lakomát rendez.
- Hadd lássak odafent, hogy mi enni is szoktunk - magyarázza a híveinek. - Ha folyton böjtölnénk, még azt hihetnék az égiek, hogy megvagyunk mi eledel nélkül is!

- Mi a különbség a víz és egy...

- Mi a különbség a víz és egy ikerpár között?
- A vízre azt mondjuk H2O, az ikrekre meg azt, hogy ó hát kettő!

Vizisí

- Miért nem vizisiel a rendor?
- Mert nem talál lejtős tavat.