Ki csíp?

A bérházban egy házaspár beszáll a felvonóba, amelyben már ott áll egy csinos, 20 év körüli fiatal lány. Az asszony észreveszi, hogy a férje nagy szemekkel nézi a lányt, és úgy helyezkedik, hogy egyre közelebb kerüljön hozzá. Egyszerre hirtelen nagy pofon csattan a férfi arcán, és a fiatal lány felkiált.
- Hogy mert engem megcsípni? - közben a lift megáll és a házaspár kiszáll. A férfi savanyú képpel, elkeseredetten próbálja magyarázni a feleségének.
- De kedvesem, esküszöm neked, hogy nem csíptem meg!
- Tudom. - mondja a feleség. - Én csíptem meg.

180 pont

További viccek:

Kannibál kaja

- Mi a kannibálok kedvenc gyorskajája?
- ???
- A pizzafutár.

Foglalás

A szőke nő bemegy egy hotelba és szobát foglal. Így szól:
- Jó napot kívánok! Egy szobát szeretnék...
Recepciós:
- Milyen névre?
- Kovácsra, "y" nélkül...
- Asszonyom! A Kovácsban nincs is ipszilon...
Szőke:
- Hát nem ezt mondom én is?

A szép és a szörnyeteg

Egy vonaton együtt utazik egy szép nő a nagyon ronda gyerekével ill. egy kiskatona.
A katona nézi őket egy ideig, majd megszólal :
- Ne haragudjon asszonyom, de egy ilyen szép nőnek hogy lehet ilyen csúnya gyereke?
A nő erre keservesen elkezd sírni. A következő állomáson felszáll egy tiszt. Látván a nőt, kérdi, hogy mi történt.
- Ez a katona nagyon megsértett. - válaszolja szipogva.
- Na fiam, - fordul a tiszt a katonához - most szépen leszáll, és a zsoldjából az állomáson
vesz a szépasszonynak egy csokor virágot, a kismajomnak meg egy fürt banánt.

Leves

- Jean!
- Igen, uram?
- Átmegyek a szomszédba 5 percre, ne felejtse el megkavarni a levest fél óránként!

Az eltûnt repülõgép után kutató...

Az eltûnt repülõgép után kutató expedíció a hegyek között végre megtalálja a lezuhant gépet. Ahogy elkezdik felkutatni a környéket, hamarosan egy túlélõre bukkannak, aki a hóba ásott kis lyukban kuporog, egy csontot szopogatva. Amikor észreveszi a mentõket, örömmel ugrik fel, és szalad feléjük. Az expedíció vezetõje megdöbbenve látja, hogy az ember által szopogatott csont egy emberi lábszárcsont. A túlélõ észreveszi a döbbenetet, és elkezd mentegetõzni:
- Nézzék, mindenki meghalt a zuhanáskor, nekem meg nem volt mit ennem. Nem ítélhetnek ezért el, az életösztön nagyon erõs!
- De uram, a repülõgép még csak 4 órája zuhant le!

Meghívják a rendőrt

Meghívják a rendőrt hajtóvadászatra.
Elengedik a kutyákat, a rendőr lő, egy hajtót megsebez. Elviszik a sebesültet, folyik tovább a vadászat, a rendőr megint lő, megint egy sebesült. Ez így megy néhányszor amikor a házigaza megunja a dolgot és rászól rendőrre:
- Ennyire nem tud bánni a puskával? Már az ötödik hajtót lövi meg!
- Hát nem hajtóvadászatra jöttünk?

A nyuszika csinált az erdőben egyzenés wc-t.

A nyuszika csinált az erdőben egyzenés wc-t. Megy a medve kipróbálni.
Kérdezi a nyuszika milyen zenét rakjon be. Valami lassút, mondja a medve.
Eltelik egy kis idő, jön a medve, teljesen összeszarta magát.
Kérdezi a nyuszika mi történt, nem tetszett?
-De csak a himnuszt raktad be!

Trabant és BMW

Ledöglik a trabantos az út szélén. Arra megy egy BMW-s, és felajánlja, hogy elhúzza a legközelebbi szervizig. Rá is kötik a trabantot a vontatókötélre, a BMW-s meg rálép a gázpedálra és gyorsulni kezd. A trabantos persze nagyon fél, így eszeveszett dudálásba kezd. Elhúznak egy rendőrjárőr mellett, mire az beszól a központba:
- Ilyet még nem láttatok, egy Trabant 180-al megy egy BMW mögött, és még dudál, hogy előzni akar!