További viccek:

Egy kis zsibb**ztás

- Én a tollamból élek.
- Miért, mit írsz?
- Leveleket a szüleimnek, hogy küldjenek pénzt.

Nősülés

- Hallottam, Pista, hogy megnősültél.
- Hozzátok is lehallatszik?

Temető

Temetőben sétál egy férfi. Segélykiáltásra lesz figyelmes, s egy közeli sírból egy kéz integet felé:
"Segítség! Élve eltemettek!"
Odamegy a sírhoz, és körbetapossa a kezet, majd mondja:
"De milyen rosszul!"

Két számítógépes rendszergazda...

Két számítógépes rendszergazda beszélget:
- Te, hogy lehetsz olyan hülye, hogy a kutyád nevét adod meg jelszónak?
- Miért, mi a bajod azzal, hogy wfK41a2s?