Szőkenős viccek
- Tudod, honnan származnak a szőkenős viccek?
- ???
- A barnák és a vörösek találják ki, hogy okosabbnak tűnjenek a szőkéknél.
- Tudod, honnan származnak a szőkenős viccek?
- ???
- A barnák és a vörösek találják ki, hogy okosabbnak tűnjenek a szőkéknél.
Minden Csillagok Háborúja rajongónak rémlik a történet mikor Luke az Endor bolygó dzsungelében az „erő” segítségével próbálja kiemelni beragadt X-wing-ét…
Amikor már úgy félig kinn van a vadászgép a mocsár sűrűjéből, ereje fogytán izzadságcseppek hada lepi el testét
Megfeszült arcizmára a kamera rá Zoom-ol, mikor odalép mögé a Mestere Joda és azt mondja:
-Luke, pihenj egy kicsit, én majd „szemmel tartom” az X-wing-et…..
Fiú az apóshoz, korán reggel:
- Megfejtem a tehenüket, de hát ennek a tejnek elég fura íze van... meg aztán a tehenük is elég makacs.
- Nekünk nincs tehenünk, csak bikánk.
A férj virraszt a haldokló felesége mellett. Egyszer csak megszólal az asszony:
- Jake, valamit el kell mondanom.
- Csss, ne pazarold az erődet beszédre - csitítja a férj.
- De Jake, nem halhatok meg úgy, hogy nem mondtam el neked az igazat. Megcsaltalak, többször is. Lefeküdtem a bátyáddal, az apáddal és a legjobb barátoddal.
- Csss, ne fáraszd magad, kedvesem. Megbocsátok neked. De én már ezt korábban is tudtam, mit gondolsz, miért mérgeztelek meg?
Az országúton, egy erdő szélén vandálok kitördelték a közlekedési táblákat. Néhány munkás kivonul, hogy új táblákat állítsanak fel. Miután egy vadveszélyt jelző tábla visszakerül a helyére, arrébb mennek és tovább dolgoznak. Egyszer csak egy szarvas fut át az úttesten, nem messze a dolgozó emberektől. Odaszól az egyik munkás a másiknak:
- Te, mit gondolsz, ez a szarvas mióta várakozott már itt?
Mi az APEH szó jelentése? Add-a-Pénzed-Emide-Hirtelen!
Idős asszony repülőn utazik. Mielőtt felszállna a gép odamegy remegve a pilótához:
- Kérem, legyen nagyon óvatos! Most utazom repülővel életemben először!
- Nyugodjon meg asszonyom, én is most vezetek repülőgépet életemben először. Majd együtt izgulunk.
Az amerikai kémeket szoktatják az orosz télhez egy hűtőházban. Az első -10 fok-nál kirohan.
-20 foknál kirohan a második is.
A harmadik még bent marad. A hőmérséklet már mínusz 40 fok alatt van, mikor látják, hogy az még bent ül és újságot olvas.
- Maga nem fázik? - kérdezik tőle.
- Ugyan! Nálunk Szibériában ennél hidegebb van!
- Mi a legjobb fájdalomcsillapító?
- A "-5".
- Miért?
- Mert egyből hat!