- Te, Gazsi!

- Te, Gazsi! Én megdugtam a feleséged!
- Nem baj, Zsiga, a bandában marad...
- Te, Gazsi, de adtam neki érte 2000 forintot!
- Nem baj, Zsiga, gazdag lesz a banda...
- Te, Gazsi! De lapostetvet kaptam tõle!
- Hát, Zsiga! 2000 forintért mit akartál, tán szentjánosbogarat?

1 051 pont

További viccek:

Isten háza

Kohn és felesége egy nagyvárosba utaznak, és Kohnné rácsodálkozik egy hatalmas épületre.
- Ez meg mi? - kérdezi a férjétől.
- Ez egy katedrális. A gójok szerint az Isten háza.
- Hát szerintük az Isten nem az égben lakik?
- De igen, csak innen irányítja az üzletet.

Hatalmas esőzések

A meteorológusok felfedezik, hogy a következő fél évben folyamatosan esni fog az eső, elmosva az egész emberi civilizációt.
A Pápa beszédet mond a híveinek:
- Híveim! Hatalmas eső fog elmosni minket! Készüljetek fel, hamarosan találkoztok a Teremtővel!
Az USA elnöke is szózatot intéz az állampolgárokhoz:
- Felebarátaim! Hatalmas esők fognak minket elmosni! Tudósaink mindent megpróbáltak, de sajnos tehetetlenek a katasztrófával szemben. Mindenki készüljön fel a legrosszabbra!
Londonban az esti időjárásjelentés:
- A meteorológusok szerint az időjárás a következő fél évben is a megszokott módon alakul...

Másik nő

- Lányom,igaz,hogy elhagyott az urad?
- Igen, mama.
- Valami nő miatt?
- Igen, mama.
- És ki az a nő?
- Te vagy mama.

Két költöztető és egy zongora

Két költöztető gyalog visz fel egy zongorát a 10.emeletre, mert elromlott a lift. Egyszer megszólal az egyik:
- Te Pisti, van egy jó és egy rossz hírem. Melyikkel kezdjem?
- Kezdd a jóval.
- Már a 9.emeleten vagyunk.
- Mi a rossz?
- A 3.emeletre kellene vinni a zongorát.

Inas

Arisztid kérdezi Taszilótól:
- Mondd, neked hány inasod van?
- Mindig kettő. Egyik, aki épp megy, és másik, aki épp jön.

- Mi az: feldobod semmi, leesik semmi?

- Mi az: feldobod semmi, leesik semmi?
- Semmi...
- Akkor meg mi a fenének dobálod??

Pályaválasztás

A tanárnő ráüvölt az egyik gyerekre, feleltetés közben:
- Pistike minden marhaságot összehordasz, semmi értelme az egésznek, ellentmondasz önmagadnak! Hát így mi lesz belőled?
Pistike:
- Hogy-hogy mi? Hát meteorológus.

Fázni fogok!

Télen egy szombat délutáni napon rosszcsont Pistikét megbízza az anyukája, hogy vigyázzon a kályha tüzére. Egy kis idő múlva kirohan Pistike az anyukájához és mondja:
- Anya, kialudt a kályha tüze!
- De kisfiam, csak nem megint rossz fát tettél a tűzre?