Rendőr esküvője

- Mivel fényképeznek a rendőr esküvőjén?
- Traffipax-al.
- És miért csak idősek látszanak rajta?
- Mert csak 60 felett fényképez.

981 pont

További viccek:

Sivatagban

Jimmy sétál a sivatagban. Egyik kezében pisztoly, a másikban whiskys üveg.
Leszól Isten:
- Húzd meg, Jimmy!
- Durrrr!
- Ne azt, vazze, a másikat!

Bűntudat

Béla egész nap bűnösnek érezte magát, egyszerűen nem tudta magát túltenni a történteken, és nem tudott másra gondolni, a bűntudat és a szégyen elviselhetetlen volt számára, és két hang viaskodott benne.
Az egyik szerint:
- Béla, ne aggódj emiatt, nem te vagy az első orvos, aki lefeküdt a betegével és nem te leszel az utolsó sem. Különben is egyedülálló fiatalember vagy, ne problémázz ezen. - így az egyik hang.
Mire a másik hang, kérlelhetetlenül zökkentette vissza a valóságba:
- Béla, te állatorvos vagy, vazze!!!

A rák megelőzése.....

- Mivel előzhetjük meg a rákot?
- Szívinfarktussal.

Kevés

Kevés vagy, mint lakatlan szigeten a tömegverekedés!

Gólya

- Mért áll a gólya féllábon?
- ???
- Mert gondolkozik a következő lépésen!

Stirlitz es Müller gõzfürdõbe mennek....

Stirlitz es Müller gõzfürdõbe mennek. Vetkõzés közben Müller észrevette Stirlitz nagy vörös csillagokkal ékesített alsónadrágját.
- Nahát Stirlitz, hol vette azt a gatyát? - kérdezte Müller.
- A Gorkij fasorban - mondta Stirlitz.
"Vajon nem fecsegtem túl sokat?" - tette hozzá gondolatban.

Az orosz és az amerikai...

Az orosz és az amerikai elnök elmennek egy jóshoz. Megkérdezi az amerikai, hogy mi lesz az USA sorsa 20 év múlva. A jós azt mondja:
- Pontosan nem látom, de egy vörös zászló lebeg a Fehérház tetején.
Az orosz elnök megörül ennek, és ő is megkérdi, hogy mi lesz Oroszországgal.
- Azt sem láthatom pontosan, de egy vörös zászló lebeg a Kreml tetején is, és van alatta egy szöveg. - feleli a jós.
- És mi az a szöveg? - kérdezi az orosz.
- Azt sajnos nem tudom kibetűzni, mert kínaiul van.

Bunda

Anya és lánya vásárolnak a plázában. Az anya meglát egy szőrmekabátot az egyik kirakatban, és azt mondja a lányának:
- Idén nem kell ajándékot vennetek nekem karácsonyra, majd veszek én magamnak.
A lány ránéz a bundára:
- De, anya! Szegény, szerencsétlen állatok szenvednek azért, hogy te ilyen kabátot hordhass. Nem tartod ezt kegyetlenségnek?
- Ne izgulj, apád nem fogja megkapni a számlát még néhány hétig.