- Mit esznek a kannibálok desszertnek?
- Mit esznek a kannibálok desszertnek?
- Cukormentes Norbit.
- Mit esznek a kannibálok desszertnek?
- Cukormentes Norbit.
- Na, Alfréd, milyen idő lesz? - kérdezi meteorológus férjétől az asszony.
- Jövő héten kiadósan esni fog, viszont az utána következő hetekben ragyogóan sütni fog a nap.
- Édes apukám, nem lehetne ezt fordítva? Jövő héten utazunk mi ketten Ciprusra!
Reggel megkérdezi Pistike a papáját:
- Apu, mi dőlt le tegnap éjjel a hálószobában?
- Semmi, kisfiam.
- Akkor mire mondta az anyu, hogy ezt már az Isten se tudja felállítani?
Az orvos felháborodva ripakodik rá betegére:
- Három hónapja kezelem magát sárgasággal, és csak most mondja, hogy japán???
- Mondja Jean, miért iszik üres pohárból?
- Mert nem vagyok szomjas, uram.
- Mikor jött rá Duncan Mcleod anyja hogy a fia halhatatlan?
- A harmadik abortusz után.
-Apa! Az ufók a barátaink?
-Miért kérded, fiam?
-Mert most viszik el a nagymamát!
-Igen, a barátaink.Beküldő: he
Köszönjük.
Egy férfi megy át a zebrán, közben az eget nézi. Megszólal egy másik ember:
- Ha nem oda néz ahova megy, akkor oda jut ahova néz!
Egy autóban utazik négy mérnök: egyik villamosmérnök, a másik gépész, a harmadik vegyész és a negyedik informatikus. Lerobban az úton a kocsi, tanakodnak, hogy mi lehet a probléma.
Azt mondja a villamosmérnök:
- Biztos a gyújtással van gond.
Mire a gépész:
- Szerintem elszakadt az ékszíj.
A vegyész:
- Biztos vagyok benne, hogy a benzin fogyott ki.
Végül a programozó:
- Szerintem toljuk vissza oda, ahonnan jövünk, és induljunk el még egyszer.