- Miért verte szét a rendõr a...

- Miért verte szét a rendõr a kutyaházat?
- ???
- Hogy ne kapja el az ebolát.

681 pont

További viccek:

Verekedés után

Jack kék-zöld foltokkal, felszakadt szájjal jön haza. A felesége rémülten fut elé:
- Drágám, ki vert meg így?
- Bill.
- Az a rohadék, szemétláda, aljas csirkefogó...
- Csitt, halottakról vagy jót vagy semmit!

Nyugdíj

Pistikékhez becsönget a postás és megkérdezi:
- Nagyapád itthon van, fiam?
Mire Pistike:
- Nem, elment nyugdíjba.

Uborka

- Hogy hívják a szénsavas uborkát?
- Traubi!

7 éves kislány bemegy az...

7 éves kislány bemegy az állatkereskedésbe és kérdi az eladótól:
- Elnézést uram, árulnak itt nyulat?
Az eladó teljesen le van nyűgözve attól, hogy milyen aranyos is ez a
kislány. Leguggol, hogy egy magasságban legyen vele, s majd mézes-mázasan megkérdi:
- Háááát milyet szeretnél, Te kis éééédes? Fehééééret piros szemmel,
netááán fekete, hosszú szőrűt vagy egy aranyos kis barna színűt, lompos fülecskékkel?
A kislány csipőre teszi a kezét és válaszol:
- Szerintem a pitonomnak kurvára mindegy lesz!

Csiga

- Mi az abszolút képtelenség?
- Csigaházban csigalépcső.

Szerelő

- Hogy hívják azt a gyereket, aki imád szerelni?
- ???
- Büty-kölök!

Két gyerek limonádét árul, odamegy...

Két gyerek limonádét árul, odamegy hozzájuk egy cserkész.
- Ez igazi citromból van?
- Igen.
- Jó, mert én csak a természetes italokat, és ételeket szeretem. Tudjátok mit? Veszek egy pohárral, ha vesztek tõlem egy doboz finom cserkészsüteményt!
- Igazi cserkészbõl sütötték?

- Miért van az elefántnak nagy füle?

- Miért van az elefántnak nagy füle?
- ???
- Hogy könnyedén tudjon szálldosni virágról virágra.