- Mi az, ami a szõke nõnek havonta egyszer...

- Mi az, ami a szõke nõnek havonta egyszer van, és nem tart sokáig?
- ???
- A fizetése!

185 pont

További viccek:

A férfi szívéhez Chuck Norris öklével a

A férfi szívéhez Chuck Norris öklével a legkönnyebb eljutni.

Bemegy a sertéstenyésztő a gazdaboltba.-

Bemegy a sertéstenyésztő a gazdaboltba.
- Kérek a disznóknak két zsák korpát!
Az eladó a fejét csóválja:
- Nincs többé korpa, csak gyönyörű haj...!

Búcsú

Kovács egyik reggel megérkezik a munkahelyére, a bejáratnál a recepciós lány nevetve fogadja. Kovács kérdezi tőle:
- Mi az, min nevet?
- Tudja, hogy egy nagy fekete folt van az arcán?
- Igen? Hát ezt mindjárt megmagyarázom. Az történt, hogy a feleségem ma reggel elindult egy kéthetes vakációra. Kikísértem a vonathoz, aztán adtam neki egy búcsúcsókot.
- De mitől fekete az arca?
- Ahogy felszállt a vonatra, előreszaladtam és megcsókoltam a mozdonyt.

Tárgyalás

Az autós elgázol egy embert. Kórházba szállítás után amputálják az egyik lábát. Felgyógyulás után félmilliós kártérítést követel a bíróságon.Azt mondja erre a gázoló a tárgyaláson:
- Hát maga azt hiszi, hogy milliomos vagyok?
- Miért, én talán százlábúnak nézek ki?

Magyarázat

- Te Gézu, ki az a lotyó, akinek a
rúzsnyomai a bokszereden találhatók?
- Nos drágám, ő Mónika, az új titkárnőm.
- Ráadásul ugyanaz a keresztneve, mint nekem?
- Így van drágám. De ez nem megcsalás, ezt úgy hívják, hogy márkahűség!

Olasz focisták

- Hol vásárolnak az olasz focisták?
- Az INTERsparban
- És mivel mennek oda?
- INTERcity-vel

János

Egy vállalat vezetője egy nap új alkalmazottat vesz fel.
- Mi a neve? - kérdezi a jelentkezőtől.
- János - válaszol a férfi. A főnök arca elborul:
- Nézze, nem tudom, eddig milyen szedett-vedett helyen dolgozott, de nálunk senkit nem szólítanak a keresztnevén. Ez csak fölösleges bizalmaskodáshoz vezetne, ami tudvalevőleg a tekintély rombolását eredményezi. Alkalmazottaimat kizárólag a vezetéknevükön szólítom - Kovács, Kiss, Tóth - csak a vezetéknév, érti, ugye? Magának én Nagy igazgató úr vagyok. Semmi haverkodás, és akkor minden rendben lesz. Akkor kezdjük még egyszer. Mi a teljes neve?
A jelentkező sóhajt, majd kiböki:
- Drágám. A nevem Drágám János.
- Oké, János, akkor beszéljünk az anyagiakról...

A szükség nagy úr

Székely góbé lejön a Hargitáról, bemegy kocsmába, elkiáltja magát:
- Kaját, piát, nőt!
Mire a kocsmáros:
- Kaja van, pia van, de nőt nem tudok.
- Akkor jó - mondja a székely és eszik, iszik, majd visszamegy a Hargitára.
Egy hét múlva visszajön a góbé és elordítja magát:
- Kaját, piát, nőt!
- Kaja, pia van, nő nincs, de itt van a Béla.
- Á, én nem vagyok olyan - mondja a góbé és eszik, iszik, majd visszamegy a Hargitára.
Egy hét múlva megint jön a góbé:
- Kaját, piát, nőt!
- Kaja van, pia van, nő nincs, de a Béla még épp itt van.
- Na jó - mondja a góbé,- de csak akkor, ha hármónk között marad.
Mire a kocsmáros:
- Hát ez sajnos nem megy, ugyanis tudni fog róla maga, én, a Béla, és tudni fog róla az a hat ember akik lefogják a Bélát, ugyanis ő sem olyan!