Pistike

- Mi a szüleid foglalkozása, Petike?- kérdi a tanár úr.
- Anyukám könyvelő, apukám mérnök.
- És a te szüleid, Pistike?
- Édesanyám tanárnő, édesapám mezőgazdasági fogtechnikus.
- Micsoda?! Ilyet még nem is hallottam. Mit csinál?
- Kitört gereblyefogakat pótol.

326 pont

További viccek:

Színes autók

Szőkeség hazaér a munkából, és újságolja a pasijának:
- Észrevetted már, hogy az utcánkban csupa azonos színű autó parkol?
A barátja kinéz az ablakon, és így szól:
- Drágám, már vagy három órája havazik...

A bolondok szökést terveznek a...

A bolondok szökést terveznek a sárgaházból a kerítésen keresztül. Megbeszélik, hogy este az egyikük előremegy, felméri a terepet. El is megy, de szomorúan jön vissza:
- Fiúk, semmi sem lesz a szökésből... Lebontották a kerítést!

A mackó a málnásban zabál, a nyuszi a folyó

A mackó a málnásban zabál, a nyuszi a folyó másik partján elkezd neki üvöltözni:
- Mackó, mackó gyere ide, nézd mit mutatok neked!
- Haggyál nyuszika, most nem érek rá.
- De gyere maci ez fenomenális!
- Nem megyek.
- De azonnal gyere, ilyet még nem láttam.
A mackó nagy mérgesen otthagyja a mánást, és nagy küszködések árán átússza a folyót.
- Na, mit akarsz mutatni, nyuszika?
- Nézd maci, ott a túlparton, MENNYI málna van!

A három sündisznó

Három sündisznó megy az erdőben, de eltévednek. Nagyon fáznak, de szerencsére arra jár egy tündér és azt mondja:
- Teljesítem három kiváságotokat, mivel hárman vagytok, mindegyikötöknek egyet.
Az első azt kéri a tündértől, hogy juttassa haza.
A második is azt kéri:
- Nagyon fázom, juttass haza.
A harmadik azt mondja:
- Nagyon fázom, ráadásul egyedül vagyok. Bárcsak itt lennének velem a testvéreim!

Star Wars és a csirke

Miért ment át a csirke az úton... Star Wars szereplők szavaival ...
YODA:
Az úton való átkelés még nem tett egy csirkét sem naggyá.
DARTH VADER:
Mert nem tudott ellenállni a Sötét Oldal csábításának.
LUKE SKYWALKER:
Átmenni az úton az egy dolog, ez itt most... valami egészen más.
LEIA:
Nem tudom... de szörnyű érzésem támadt.
C3P0:
Hatmillió különböző módon tudok átmenni az úton.
R2D2:
Beep beep.
CHEWIE:
Gwrrroooooaaaarrrrrrggggghh!
OBI VAN KENOBI:
Menj át az úton csirke. Indulj, csirke. Bízz bennem, csirke.
BOBA FETT:
De mi van ha a csirke nem éli túl? Nagyon sokat ér nekem!
WEDGE:
A radarom mutatja ugyan a másik oldalt, de szerintem túl messze van, biztos vagy benne hogy át tudsz menni oda?
JERJERROD:
A csirke átment a túloldalra? Megkettőzni az őrséget!
BIB:
Die csirke wanga?
BIGGS:
Ezzel a tempóval időben át tudsz menni?
OWEN:
Mondtam már: felejtsd el. Csak egy dologra figyelj: át kell menni az úton.
BERU:
Nem tarthatod itt örökre. A legtöbb barátja már átment. Tudod milyen sokat jelent ez neki.
ACKBAR ADMIRÁLIS:
Az összes csirkének - ha megadom a jelet, átkelünk!
A CSÁSZÁR:
Ifjú bolond. Csak most, elgázolva értetted meg...
JABBA:
Bo shuda csirke!

Mit fog?

- Mit fog a férfi, ha pisil?
- Rövid pórázon egy nagy szamarat!

Nevetés

Aki utoljára nevet, az nevet utoljára!!

A szõke nõ vesz egy vibrátort. Otthon...

A szõke nõ vesz egy vibrátort. Otthon bekapcsolja, és így szól:
- Ne remegj kicsim, nekem is ez az elsõ alkalom!