- Mi a különbség a bûn és a vétek...

- Mi a különbség a bûn és a vétek között?
- ???
- A kefélést elkezdeni bûn, de abbahagyni vétek.

873 pont

További viccek:

Volánbusz és a Trabant

A Mátra lábánál lerobban egy Volánbusz. Megáll mellette egy Trabant, a sofőr kiszól.
- Nem megy?
- Nem a fene enné meg, pedig a Kékesre kéne feljutnom.
- Oda se neki! Kösse utánam, én is oda megyek!
- Na ne szórakozzon velem!
- Sose aggódjon, veszteni nem veszt semmit.
Rá is akasztják a volánbuszt a Trabantra, az meg hatvannal feltép a Kékes parkolójába. A sofőr ámul, de nem bírja megállni.
- Hát, szó se róla, felhúzott, de azért igencsak füstölt menet közben.
A trabantos rémülten néz be a kocsijába:
- Az istenit, már megint behúzott kézifékkel jöttem fel!

Csuklik a ló

Székely beszól a konyhába:
- Édesanyám! Csuklik a ló!
- Itasd meg, fiam.
- Nem úgy! Össze!

Alkonyat

Az egyik szentjánosbogár azt mondja a másiknak:
- El kell mennem a szemorvoshoz, rosszul látok.
- Hogyan vetted észre?
- Tegnap este égő csikknek csaptam a szelet.

Büntetőbíró az elítélthez: - Mondja,

Büntetőbíró az elítélthez:
- Mondja, Kovács, van még valami mondanivalója?
- Csak arra kérem még a bíró urat, hogy azt a hosszú időt, amíg a védő úr az érdekemben beszélt, a büntetésembe beszámítani szíveskedjék.

- Hogy hívják a lélekelemző...

- Hogy hívják a lélekelemző rágcsálót?
- Pszichomókus.

A buszmegállóban két ember beszélget.-...

A buszmegállóban két ember beszélget.
- Hallotta, a város külföldrõl rendelt autóbuszokat?
- Ez rémes!
- Tessék? Miért, mi ebben a borzasztó?
- Már vagy húsz perce várunk a buszra... mikor fognak azok ideérni?

Szőrme

Talpig bundában megy az utcán egy nő, amikor odamegy hozzá egy másik:
- Tudja, hány szegény állatot kellett ezért a bundáért lemészárolni?
- És azt tudja, nekem hány állattal kellett lefeküdnöm ezért a bundáért? - vág vissza a bundás.

Rendőrök

Két rendőr szolgálatban van a Balaton partján. Nagy a meleg, elhatározzák, hogy megfürdenek. Levetkőznek, bemennek a vízbe, lubickolnak a derékig érő vízben, amikor észreveszik, hogy a parancsnok kint sétál a parton.
- Te, komám, most mit csináljunk?
- Bukjunk le!
Erre az első:
- Hahó, főnök!