- Letartóztatom - gondolta Müller.-...
- Letartóztatom - gondolta Müller.
- Lelövöm - gondolta Stirlitz.
- Csütörtök - gondolta a pisztoly.
- Letartóztatom - gondolta Müller.
- Lelövöm - gondolta Stirlitz.
- Csütörtök - gondolta a pisztoly.
Pistike bekukucskál a fürdőszobaajtón, miközben a nővére zuhanyozik. Nézi egy kicsit, majd pánikszerűen felugrik, és berohan a szobájába. Odabent riadtan gondolja:
"Anyu mindig azt mondja, hogy ha meglesek valakit, akkor kővé változom. Azt hiszem, igaza lehet, mert most a lábam között már éreztem valami keménységet!"
Pilóta a toronynak.....pilóta a toronynak.....500 km-re vagyunk parttól....200 m-re a tengerszint felett .....már alig van benzin...... azonnali utasitást kérünk!
Torony a pilótához....torony a pilótához......
ismételd utánam.......ismételd utánam......
"Miatyánk ki vagy a mennyekben...."
Egy idős asszonyt bíróság elé állítanak bolti lopás miatt. Azt mondja neki a bíró:
- Ha jól tudom, Ön eltulajdonított egy doboz őszibarack konzervet egy élelmiszerüzletből. Miért tette?
- Mert éhes voltam.
- Hány darab őszibarack volt a dobozban?
- Hat.
- Nos, akkor hat napi elzárásra ítélem.
Ekkor a hátsó sorok egyikéből feláll a vádlott férje, a bíró kérdezi tőle:
- Önnek van valami hozzáfűznivalója?
- Igen, bíró úr, kérem, a feleségem egy borsókonzervet is ellopott...
Érdekes Rádiós baki:
Ismeretlen (Fehérvár Rádió)
2000. október 21.
"...ötszázezer dollárért megvette. Ez százötvenhat millió amerikai forint."
...ugyanis Torgyán Józsefnek amerikai látogatása során sikerült meggyőznie az amerikaiakat, hogy térjenek át a forintra.
- Miért rakja a szőke nő a poros szőnyeget a hűtőszekrénybe?
- ???
- Hogy kirázza a hideg.
- Jucika, mit gondolsz, örülni fog a mamád, ha elmeséljük neki hogy eljegyeztük egymást?
- Ó, biztosan, az én mamám mindig nagyon örül, akárhányszor eljegyzem magam valakivel!
- Na milyen volt a jósnő?
- Csalódás. Mikor bekopogtam, megkérdezte hogy ki az?
- Mi a különbség a kislány, a nagylány és az asszony között?
- A kislány előbb fekszik le, aztán mesélnek neki.
- A nagylánynak előbb mesélnek, aztán fekszik le.
- Az asszonynál meg már nincs mese, le kell feküdni.