- Kik laknak a szódásüvegben?
- Kik laknak a szódásüvegben?
- Buborék.
- Kik laknak a szódásüvegben?
- Buborék.
A rendőr éjszaka korábban érkezik haza a szolgálatból. Mivel nem akarja felébreszteni a feleségét, ezért a sötétben levetkőzik, odaoson az ágyhoz. A felesége megszólal:
- Jaj, drágám, úgy fáj a fejem. Leugranál a gyógyszertárba egy kis Aszpirinért?
A rendőr felkapja a ruháit, belebújik, majd lemegy a gyógyszertárba. A gyógyszerész megszólítja:
- Magát ismerem! Ugye, maga rendőr?
- Igen, az vagyok.
- Akkor miért van tűzoltó egyenruhában?
A feleséghez megérkezik a szeretõje, de mielõtt belekezdenének a házasságtörésbe, az asszony így szól:
- Drágám! Takarjuk le a papagáj kalitkáját, mert a múltkor is majdnem lebuktatott bennünket!
Így is tesznek, majd a férfi új ötlettel áll elõ:
- Kedvesem! Kitaláltam egy új pózt! Te letérdepelsz, én felugrok a csillárra, belengek, majd az asztalon dobbantva mélyen beléd hatolok hátulról!
Erre megszólal a papagáj:
- Nem érdekel ha a nyelvem is kivágjátok, de ezt akkor is látni akarom!
Az ökölvívó megkéri egy lány kezét:
- Nézd, tudom, hogy nem vagyok valami jóképű fickó...
- Nem baj, úgyis mindig edzőtáborban vagy.
Kisállatkereskedésben:
- Uram, ajánlom ezt a szép papagájt!
- Sokba kerül?
- Nem. Ráadásul nagyon okos, egy hét alatt megtanulja a felesége nevét, kedvenc mondásait...
- Hm... Akkor inkább egy aranyhalat kérek.
A buszon utazik apa és fia, szemben velük pedig egy feltűnően nagy mellű nő a pár hónapos kisbabájával. A kisbaba elkezd sírni, a nő egy ideig ringatja, majd amikor a sírás továbbra sem marad abba, félrehúzza a blúzát és az egyik mellét a baba szájába adja.
- Apu, mit csinál a néni? - kérdezi a kisfiú.
- Ööö, csak megeteti a kisbabát - feleli zavartan az apa.
- Ugyan már, kizárt dolog, hogy egy ekkora baba mindet megegye...
Bemegy egy vevő egy boltba, amely kizárólag trombitát és vadászpuskákat árul, és megkérdi az eladót:
- Elég furcsa párosítás ez, nem gondolja?
- Hogy érti ezt? - kérdi az eladó.
- Arra gondoltam, hogy elég furcsa dolog kizárólag trombitát és vadászpuskát árulni, nem? Melyikből fogy a több?
- Egyformán viszik mindkettőt - mondja az eladó. - Ahányszor eladunk egy trombitát, hamarosan megjelenik egy szomszéd vadászpuskát keresve...
Egy idős néni megszólít egy férfit a postán:
- Elnézést fiatalember, de megtenné nekem, hogy megírja ezt az üdvözlőlapot? Tudja, annyira gyötör a reuma, hogy nem tudok rendesen írni.
- Persze ? egyezik bele a férfi.
Mikor készen van, megkérdi a nénitől:
- Tehetek még valamit Önért?
A néni nézegeti az üdvözlőlapot, és így szól:
- Legyen szíves, írja ide a végére, hogy "Elnézést kérek a csúnya kézírásomért..."
Idézet egy régi Markos-Nádas-Boncz kabaréból:
- Hol van a Gergely bácsi?
- Gergely bácsinak sebes lett az arca.
- Mé´ lett sebes az arca?
- Azér´ mert a kocsmában fickósra itta magát.
- És mit történt vele?
- Kiszaladt a kocsma elé és fölugrott a kerékpárra.
- És mi volt a baj?
- Hát, hogy a kerékpár neki volt támasztva a falnak.