Telefon

- Ki találta fel a telefonokat összekötő vezetékeket?
- Bell testvére, K. Bell. (ejt. ká bel)

963 pont

További viccek:

Apa mindent tud

Apa, hány egér fér el egy tíztonnás kamionban?
Az apa gondolkodik, majd rávágja:
- Két öttonnás!

Sztálin és Lenin

Lenin haldoklik és még egyszer utoljára megbeszél mindent Sztálinnal, a követőjével.
- Egyetlen dolog miatt aggódom – mondja Lenin – mégpedig, hogy fognak-e téged követni az emberek? Mit gondolsz Sztálin elvtárs?
- Fognak, bizonyára fognak.
- Remélem – mondja Lenin – de mi lesz, ha mégsem?
- Nem probléma – mondja Sztálin – akkor téged fognak követni, Lenin elvtárs! 

Három

Három prosti ül egy presszó teraszán, mikor odalép hozzájuk egy rendör s megszóltja az elsőt:
- Magának mi a foglalkozása?
- Én kérem matamatikus vagyok, négyzetre emelem a szoknyámat, összeadom magam az igazgatóval és kivonom magam a termelésből.
- És maga? - fordul a másodikhoz.
- Én agronómus vagyok, vándorolok melegágyból melegágyba.
- Hát maga? - kérdi a harmadiktól.
- Jelentem biztos úr, én is k***a vagyok csak nem tudom ilyen szépen kifejezni magamat.

A nyolcéves kislány elmegy a...

A nyolcéves kislány elmegy a nőgyógyászhoz.
- Doktor bácsi, írjál föl nekem fogamzásgátlót!
- Ugyan, kislányom, ne butáskodj!
- De, doktor bácsi, írjál fel nekem fogamzásgátlót!
- Ugyan, kislányom, minek az neked?
- Tudod, doktor bácsi, nekem már annyi babám van, karácsonyra mackót szeretnék!!!!

Szabadság

- Főnök úr, kivehetek két nap szabadságot, hogy meglátogassam a vidéken élő anyósomat?
- Szó sem lehet róla!
- Köszönöm, tudtam, hogy megértő lesz.

- Miért nem jó József Attilával...

- Miért nem jó József Attilával barkochbázni?
- Mert mindig csak a mamára gondol.

Pistike odamegy az anyukájához:

Pistike odamegy az anyukájához:
- Anyuci, én kistestvérkét szeretnék!
- Nem lehet kisfiam! Meg kell várni, míg apuci hazajön a külföldi szolgálati útjáról.
- Anyuci, ne várjunk! Lepjük meg!

A büszke szülő

Az iskolai előadáson odahajol az egyik szülő a másikhoz:
- Maga szerint az a gyerek a jobb oldalon fiú, vagy lány?
- Fiú! Méghozzá az én kisfiam!
- Jajj, elnézést, nem tudtam, hogy Ön az anyja!
- Az apja vagyok!