Villanyszámla

- Jöttem a vilanyszámla kifizetése miatt.
- Édesanyám elfelejtette kitenni a pénzt.
- Honnan tudod?
- Ő mondta.

1 048 pont

További viccek:

Fiatal pár jön ki a moziból. Megszólal a...

Fiatal pár jön ki a moziból. Megszólal a fiú sejtelmes hangon:
- Tudod mit csinálunk, ha hazaérünk?
- De hiszen a moziban már kétszer leszoptalak!
- Engem???

Öngyilkos

Szalad a skót feldúltan az utcán. Megkérdi a szomszédja:
- Hová rohansz ilyen kétségbeesetten?
- Elegem van. Megyek a folyóhoz, és a vízbe ölöm magam!
- Megőrültél? Ebben a szép új ruhában?

- Miért megy hátrafelé a nagymami?

- Miért megy hátrafelé a nagymami?
- ???
- Mert rákos!

Kedves mama

Iszonyúan rossz az idő, dörög az ég, villámlik.
Kopogtatnak a bejárati ajtón, a vő ajtót nyit.
- Anyuka mit keres itt ebben a rossz időben, miért nem megy haza?!

Ha otthon az anyós

Azt mondja az orvos a betegnek:
- Három-négy napig maradjon otthon, és pihenje ki magát.
- Nem tehetem doktor úr.
- De hát miért nem?
- Mert otthon van az anyósom!

Plakát a TV szervízben:

Plakát a TV szervízben:
1. A képernyõn ferde csíkok: a szomszédja borotválkozik.
2. Csúnya árnyékot lát: kevesebb alkoholt és több tejet fogyasszon.
3. Kép van, hang nincs: 1921-es némafilmet lát.
4. Nem látja az adást: ellenõrizze, van-e egyáltalán televíziója.
5. Nincs kép, csak hang: a készülék mögött ül.
6. Se kép, se hang, pedig a készülék be van kapcsolva: nem a konnektorba van bedugva.
7. Nincs kép, de jó a hang: rádiót hallgat.
8. A kép mozog, de a zenét nem hallani: a mosógép ablakát nézi.
9. A képernyõ fehér: tél van a filmben.
10. A mûsor rossz és színes: a készülék helyesen üzemel.

Harang

Két székely atyafi nézelődik a vásár után a brassói Fekete templom körül. Csodálják az öreg építményt, megnézik a Honterus-szobrot, majd távolról nézik a tömött tornyot, melynek ablakain át jól látszik a nagyharang.
- Mondja, bátya - szól a fiatalabbik - hogyan kerülhetett az a hatalmas harang a toronyba?
- Hát hogyan másképp, mint csengettyű korában?

Busz

- Jegyeket, bérleteket kérem felmutatni!
- Egyik sincs!
- Megbírságolom és felszólítom, hogy azonnal hagyja el a járművet!
- És akkor ki vezeti tovább a buszt?