Lóversenyen
- Jean, miért futnak a lovak?
- A dicsőségért, uram.
- És kié lesz a dicsőség?
- Aki elsőként ér célba.
- Akkor a többi minek strapálja magát?
- Jean, miért futnak a lovak?
- A dicsőségért, uram.
- És kié lesz a dicsőség?
- Aki elsőként ér célba.
- Akkor a többi minek strapálja magát?
Egy texasi ivóban nyugodtan whiskyznek a cowboyok. Köztük egy félszemű lótenyésztő is. Egyszer csak kivágódik a bejárati ajtó és lövöldözve bejönnek a rablók. Az első golyó mindjárt a félszemű ép szemét oltja ki, aki így szól:
- Oké, fiúk, ahogy tanítottam. Előbb mindig a lámpát...
- Mi van veletek, gyrekek? - kérdezik a szülők. - miért nem játszatok? Csak ültök itt mogorván...
- Felnőttet játszunk.
A kislány kérdezi az anyukájától:
- Anyu, miért fehér helyenként a hajad?
- Tudod, ha valami rosszat csinálsz, vagy nem fogadsz szót, mindig fehér lesz egy hajszálam.
A kislány elgondolkodik:
- Anyu. és miért teljesen fehér a nagymami haja?
Egy férfit becsületsértés miatt beperelt egy nő. A vád az volt, hogy a férfi disznónak nevezte a nőt. A bíró bűnösnek találta a férfit, és pénzbüntetésre ítélte. A férfi utána odament a bíróhoz és megkérdezte:
- Bíró úr, ezek szerint akkor nem nevezhetem disznónak Mrs. Johnsont?
- Nem, mert egyébként újra megbüntetem.
- És egy disznót nevezhetek Mrs. Johnsonnak?
- Igen, természetesen, ezért nem jár büntetés.
A férfi ekkor szélesen mosolyogva odafordult a felpereshez és nyájasan azt mondta neki:
- Viszontlátásra, Mrs. Johnson!
- Mi az abszolút rossz szervezés?
- ?
- Skinhead lakodalomba cigányzenekart hívni!
A kakas kergeti a tyúkot a baromfiudvaron. A gazda nézi egy ideig a hajszát, majd odavet egy karéj kenyeret. A kakas azonnal elfelejti a tyúkot és a kenyerre veti magat. A gazda felsóhajt:
- Drága jó Istenem, add, hogy sose legyek ilyen éhes...
- Milyen a jó anyós?
- Amelyik olyan, mint az üstökös: ritkán közelít és akkor is húzza a csíkot.
- Mi a legveszélyesebb sportág?
- A véraláfutás!