- Halló!

- Halló! Kovács lakás?
- Nem kérem. Nekünk nincs is telefonunk!

462 pont

További viccek:

Elektronikai üzletben

- Jó napot!Rádiót szeretnék venni!
- Van rádiónk, de csak kombinálva magnóval.
- Hát arra nekem nincs szükségem. TV-t lehet kapni önöknél?
- Van az is, de csak kombinálva videomagnóval.
- Az nekem nem jó. És a mosógéppel hogy állnak?
- Van nálunk mosógép, de csak szárítóval beépítve.
- Hát úgy látszik, most nem kötünk üzletet. Na, Isten áldja! - és indul kifelé.
Az eladó ekkor nézi meg jobban a férfit. Az öltözetén látja, vidéki lehet. Húú, gondolja jó kis tanyasi tojást kéne venni tőle, ha már ilyen jól elbeszélgettek.
- Papa - kiált utána...
Tojása van?
- Van, szól vissza az öreg, de csak kombinálva a farkammal!

Balesetmentesen

Egy autós elgázol egy gyalogost, aki súlyosan megsérül. Pár hónap múlva a bíróságon, az áldozat által indított kártérítési perben találkoznak.
- Tisztelt bíróság - kezdi az autós védőügyvédje. - Kérem vegyék figyelembe, hogy ügyfelem harminc éve vezet balesetmentesen!
Erre feláll a felperes ügyvédje:
- Tisztelt bíróság! Ha ennyit számít a gyakorlat, kérem vegyék figyelembe, hogy ügyfelem már ötven éve gyalogol balesetmentesen!

Ihlet

A sikeres horror írót megkérdezik:
- Mester, honnan veszi ezt a sok rémséget, amit beleír a könyveibe?
- Két éve megnősültem...

Kínos

A második világháború alatt az élelmiszerüzlet előtt hatalmas sor áll. Valaki egyszercsak elszellenti magát.
Teljesen megszégyenülve álldogál tovább, mikor emberek gyülekeznek köré:
- Honnan vette a babot?!

A jó és a rossz hír

A hadnagy kiáll a bakák elé.
- Katonák, van egy jó hírem és egy rossz. Melyikkel kezdjem?
- A jó hírrel.
- Egy hónap után engedélyezem, hogy alsónadrágot cseréljetek.
- És mi a rossz hír?
- Egymás közt.

100 éves székely

Az öreg székely száz éves, az újságíró elmegy hozzá, hogy meginterjúolja.
- János bácsi, legyen szíves, mondjon nekünk az életéből egy vidám történetet!
Az öreg elkezdi:
- Már vagy nyolcvan éve történt, mikor a szomszédom átjött, és mondta, hogy nem találja a birkáit.
Rögtön keresésükre indultunk vagy öten egy demizson pálinkával.
Sokáig keresgéltük az eltévedt birkákat, és közben eliszogattuk a pálinkát.
Mikor megtaláltuk a birkákat, mindet meghágtuk. Az volt ám a szórakozás!
Az újságíró gondolja, hogy ezt a történetet nem írhatja meg az újságban, és kéri az öreget, hogy meséljen neki másikat.
Az öreg megint elkezdi:
- Már vagy hetven éve történt, hogy a szomszédom átjött, hogy elszökött a felesége. Vagy öten a feleség keresésére indultunk egy demizson pálinkával. Sokáig keresgéltük az eltévedt feleséget, és közben eliszogattuk a pálinkát.
Mikor megtaláltuk, mindannyian meghágtuk az asszonyt. Az volt ám a szórakozás!
Az újságíró ideges, mert ez a történet sem alkalmas arra, hogy megírja.
Gondol egyet és így szól az öreghez:
- Jól van János bácsi, talán inkább hagyjuk a vidám történeteket.
Nem történt magával a hosszú élete során valami szomorú, amiből az újságolvasók tanulhatnának?
Az öreg arca egyszerre elkomorodik:
- Már vagy ötven éve törtent, hogy egyszer eltévedtem...

Miért jobbak a fenyõfák, mint a...

Miért jobbak a fenyõfák, mint a férfiak?
1. Egy fenyõfa mindig merev.
2. A kisebb fenyõfák is képesek örömet okozni.
3. Egy fenyõfa 12 nap és 12 éjszaka áll egyhuzamban.
4. Egy karácsonyfa mindig jól néz ki - különösen, ha kivilágítják.
5. Egy fenyõfa mindig elégedett a méretével.
6. A karácsonyfán jól mutatnak a golyók.
7. Egy karácsonyfa nem kezd el szenvedni, ha véletlenül leszakítod az egyik golyót róla.
8. A fenyõfát bármikor kidobhatod, ha már meguntad.
9. Nem kell egész évben a karácsonyfát nézegetned.
10. A fenyõket elegendõ hetente egyszer vízzel ellátni.
11. A karácsonyfa mindig fényessé teszi életedet.
12. A karácsonyfát elegendõ akkor bekapcsolni, ha nézni akarod.
13. Egy fenyõfának mindig jó illata van, és nem bocsát ki gázokat.
14. Egy karácsonyfa sosem akar tõled kis karácsonyfákat.

Felvilágosítás

Apuka felvilágosítja a fiát:
- Tudod fiam, a Télapó, meg a húsvéti nyuszi az én voltam.
- Tudom apu, a gólya meg a szomszéd bácsi...