Esti mese

- Apu - kérdi a kislány -, minden mese úgy kezdődik, hogy Egyszer volt, hol nem volt...?
- Nem kicsim - válaszol az apa - Van, amelyik így: Ha engem választanak meg...

1 021 pont

További viccek:

- Mi a közös a terhes nõben és egy...

- Mi a közös a terhes nõben és egy átlagos diákban?
- A 9 hónapig tartó, rendszeres reggeli rosszullét.

Ecet

Bemegy a nyuszika a festékboltba:
-Kérek egy ecetet!
erre az eladó azt mondja neki:
-Nyuszika, ez egy festékbolt, itt nem árulunk ecetet.
-Kérek egy ecetet!
-Nyuszika, nem érted? Itt nem kapsz ecetet, ez egy festékbolt!
-Kérek egy ECETET!
-Nyuszika, menj a fenébe!
-Jó, akkor kérek egy pamacot!

Juhász

Áll a juhász a réten a botjára támaszkodva. Arra megy a többi juhász, meglátják, kérdik tőle:
- Hát te meg, mit csinálsz?
- Gondolkodom.
- És hol a fenében van a nyájad?
- Azon gondolkodom...

Ígéret

Belefáradtál már azokba az érzelgős, giccses és szirupos "barátság és szeretet" versekbe amelyek mindig jól hangzanak de a valóságban sohasem történnek meg? Szóval itt van egy pár ígéret, ami megmutatja milyen az igazi barátság!

1. Mikor szomorú vagy, ...én is berúgok veled .... és kitervelünk valami cselszövést az ellen a nyomorult lélek ellen ..... aki szomorúvá tett.

2. Ha látom hogy el vagy kékülve, ...Hátbaváglak hogy kiköpjed ami a torkodon akadt.

3. Mikor mosolyogsz, . ..Tudom, végre sikerült valakit bevinni az ágyadba.

4. Amikor félsz valamitől, ...Emlékeztetlek rá .... minden pillanatban amikor csak lehet.

5. Amikor aggódsz, ...mondok neked borzalmas történeteket hogy mennyivel rosszabb is lehetne .....és fejezd be a nyávogást.

6. Amikor meg vagy zavarodva, ...Néhány szóval még jobban össze tudlak zavarni.

7. Mikor beteg vagy, ...ne gyere a közelembe amig nem vagy teljesen jól. .... Nem akarom megkapni ami nyavalyád van.

8. Ha elesel, ...kiröhöglek mert már megint seggre estél .

Ez az én esküm és igéretem hozzád életem végéig. ......Miért kérdezed? Mert te a barátom vagy?

Küld el ezt a tíz legjobb barátodnak....ne legyél lehangolt, mert csak kettő jut az eszedbe, ... és azok közül eggyel jelenleg haragba vagy.

Emlékezz: egy barát segit költözni. Egy igazi jó barát segit költözni és elrejteni a holtesteket.

Tudasd velem ha akarod, hogy hozzam a lapátot.

Pezsgő

Kohn bácsi éjjel felriad a birkenau-i barakkban. Feltűnik neki, hogy nem hallja a megszokott nyögéseket, horkolást. Amint a szeme megszokja a sötétet, körbenéz: a barakkban nincs senki, az ajtó nyitva. Már semmi ereje nincs, kivonszolja magát az ajtón: a tornyok is üresek, a reflektorok sem világítanak. Odamegy a kerítéshez: kutyák sehol, a drót szétvágva. Boldogan kúszik kifelé, amikor hirtelen felgyulladnak a fények, és odalép hozzá Bochkor Gábor SS egyenruhában, egy üveg pezsgővel...

Börtön - munkahely

Mi a különbség a börtön és a munkahely között? Ha jobban belegondol az ember:

A börtönben az időd nagy részét egy 2.5 x 3 méteres cellában töltöd.
A munkahelyen időd nagy részét egy 2 x 2.5 méteres irodában töltöd.

A börtönben naponta háromszor kapsz ételt.
A munkahelyen egyszer ehetsz, akkor is fizetned kell érte.

A börtönben enyhítik a büntetésedet, ha jól viselkedsz.
A munkahelyen ha jól viselkedsz, még több munkát kapsz.

A börtönben az őr nyitja, zárja az ajtót neked.
A munkahelyen mindenféle kulcsokat meg kódkártyákat kell magaddal vinned, az ajtókat is nyithatod egyedül.

A börtönben nézheted a tévét és játszhatsz másokkal.
A munkahelyen megszidnak, ha tévét nézel vagy másokkal játszol.

A börtönben saját WC-d van.
A munkahelyen meg kell osztanod másokkal.

A börtönben meglátogathat a családos és az ismerőseid.
A munkahelyen rosszallva néznek rád, ha a családdal vagy ismerőseiddel beszélsz.

A börtönben az ellátásodat az adófizetők fizetik, míg neked dolgoznod sem kell.
A munkahelyen mindenért fizetned kell, míg az általad befizetett adóból tartják el a börtöntöltelékeket.

A börtönben a börtönigazgató a szükségesnél többször szadista.
A munkahelyen az a különbség, hogy ott az ilyeneket menedzsernek hívják.

Tévedés

Egy símaszkos férfi lép be a bank épületébe fegyverrel a kezében. Nagy sikongatások közepette odamegy az ablaknál álló dolgozóhoz és átad neki egy listát. A dolgozó nézi majd visszadja és így szól:
- Elnézést uram, de két liter tejet, fél kiló kenyeret és 15 deka parizert a szemben lévő vegyesboltban lehet kapni!

Minőség

- Van ragasztójuk, kisasszony? - kérdi a vevő.
- Van uram, csak nem válik el a polctól.